gebe
  1. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113

ikinci meleğini isteyenler

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında AYŞEDEN tarafından paylaşıldı.

:hamis:Kızlar merhaba forumda benim gibi ikinci cocuğunu isteyenler olabilir diye yazdım ben ilk cocuğumu hemen hamile kaldım sonra 4 yıl yasmin ilaç kullandım bıraktım şimdide ikinciyi istiyorum benim gibi iki numarayı bekleyenler paylaşabiliriz:hamis::leylek

tuqqce ve a.özlem bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben ilki bekliyorum :)

AYŞEDEN bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    ay ne güzel şu an hamilesin ikinciye cok var desene

- - - Updated - - -

bize dua et olurmu bizde ikinciyi istiyoruz olmuyooo

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet hele bir ilki gelsinde ikinciyi dusunuruz :D

Canim üzülme insallah ikincide olur.Cok duydum ben ilkinde hic sorun olmuyor.Ama ikincisi zor oluyor ama sonunda oluyor yani insallah seninde olur

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende ıkıncı ıcın acaba zamanı mı dıye dusunuyorum :S

AYŞEDEN bunu beğendi.
  6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    neden zamanımı derken madimi yaşmı cocuk yaş farkımı sebep
    ben yaşımda olmasına rağmen istiyorum 36 yaşındayım oğlum 5 yaşında maddi durumum pek parlak değil ama bu bahar gectimi olmaz daha

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hayır maddı degıl ama kaynanamlarla yasıyorum ve kalabalık bı aıleyız 19 yasındayım oglum 2.5 yasında evde canı cok sıkılıyo ama bı yanadanda kendımı cok yıpratırım dıye dusunuyorum cunku ben oglumda cok zorlandım cok cabuk hastalanan bı oglum var hassas vucudu :/ o yuzden kararasızım daa bı yandadnada belkı ıkıncı olurd afazla ustune dusmemde oda ıyı olur dıye dusunuyorum kafam cok karısık aslında esımlede sorunlarım var maluum kayanana yanında yasıyorum 3 tane bekar gorumcemde var :/ o yuzden acelemı edıyorum acaba

AYŞEDEN bunu beğendi.
  8. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Yaşın gencmiş kız yapsan görümcenlerde yardım eder büyürler yada onların arasında toptan ezilirsin sana bakış açılarına bağlı laf taşıyan türden iseler ezerler seni ama eğer bir kardeşi daha olursa ki olsun bu kimseye engel değil belki onlar okul cağına gelirse sende rahatlarsın ayrı eve bile cıkarsın benimki fikir

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ezılırım ayse onlar yapamam ben bıraz suskunumdur laf tasımazlar ama cok zorlanırım acelemde yok ama zaten artık oglan 5 yasında okula baslıyolar bılmıyorum kı ben dogurana kadar oglan 4 olur ee buyumesı falan hıc bos vaktım kalmaz her yıgıdın harcı degıl aysee

AYŞEDEN bunu beğendi.
  10. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Yaşın küçük canım göğüs geremessin biraz daha 25 olsaydın yerdin onları ama şimdi sus otur konumlarındasın kaç yıllık evlisin yalnız bu ikinciye engel değil ama ağır gelir sana ikiside evde olursa ancak okula başladığında düşünebilirsin

11. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

3 yıllık evlıyım abla aynene ole valla agır gelır tasıyamam

12. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Evliliğinde yeni sayılır hele ilk beş seneyi atlat bu sustuğun yıllar için başına vuracaksın
    niye deme bende ilk evlendiğimde bana ne söylerlerse yapıyordum ne söylerlerse git kocana söyle diyolardı bende söylüyordum azarı ben işitiyordum sonra söylememyi öğrendim bana kocana söyle diyenlerede sen söyle demeyi öğrendim şişenler kendileri şişiyolardı kocamla aram düzeldi kardeş anne lafını bile etmiyordum kendiminkilerede laf ettirmiyordum sonunda kazanan ben oldum ama ne paralarım nede çilelerim gitti birbilsen

ikinci meleğini isteyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkinci melek cenazenin yanına indi. Biraz bekleyip arkadaşına dedi ki ???

İkinci melek cenazenin yanına indi. Biraz bekleyip arkadaşına dedi ki ???

Malik ibn Dinar Hazretleri [ö.131/748] anlatıyor: Basra’da küçük bir grubun bir cenazeyi taşıdığını gördüm. Cenazeyi uğurlayan başka kimse de yoktu. Neden cenazeye katılım olmadığını sordum. Dediler ki: - Bu adam büyük günahkâr, asi ve ömrünü boşa harcamış biriydi. Ben de cenazenin namazını kıldım ve kabrine indirdim. Sonra bir gölgeliğe çekildim. Uyuyakalmışım. Rüyamda iki meleğin...
  2. Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

Hamiş Melekler Doğumda Eşinin Yanında Olmasını isteyenler Buraya

doğumda eşe izin,doğumda eş izni, Melekler doğum biliyorum çok stresli bir süreç heyecanla birlikte korkular da yaşanabilir.Ve en büyük destek böle bir durumda yanımızda eşimizin olmasıdır.Çoğu kadın belkide bunu istiyordur ama istemeyenlerde vardır aranızda..Bazen eşlerimiz böyle bir durumu kaldıramayacağından doğumda bulunmak istemeyebilir.Mesala benim eşim diyor ki sen eğer gebe kalır da...
  3. Mürve Kurabiye Tarifini İsteyenlere Buyrun Melekler

Mürve Kurabiye Tarifini İsteyenlere Buyrun Melekler

Mürve Kurabiye Nasıl Yapılır Ev Yapımı Mürve Kurabiye En son sizlerle paylaştığımız Dedem Küstü kurabiye tarifinin ardından bu sayfamızda da Mürve Kurabiye Nasıl Yapılır merak edenler için Ev Yapımı Mürve Kurabiye hakkında bilgiler evereceğiz.... Malzemeler: 3 su bardağı eritilmiş tereyağı 2 su bardağı pudra şekeri 5 yumurta 5,5 su bardağı un 1 su bardağı toz fındık 5 yemek...
  4. İsteyenlere Elmalı Bonbon Tarifi Burada Melekler

İsteyenlere Elmalı Bonbon Tarifi Burada Melekler

Elmalı Bonbon Tarifi Elmalı Bonbon Yapılışı Çocuklarınızın çok hoşuna gideceğine emin olduğumuz Elmalı Bonbon Tarifi ile karşınızdayız melekler :) Özellikle doğum günü davetleri için yapmayı düşünebileceğiniz Elmalı Bonbon Yapılışı şöyle... Elmalı Bonbon Malzemeleri: 2 paket petibör bisküvi 3 tane elma 1 su bardağı dövülmüş ceviz Sos: 1 paket kakaolu puding 2 su bardağı su 2 yemek...
  5. 2013 ayşeden ile melek isteyenler

2013 ayşeden ile melek isteyenler

Kızlar dışarda müthiş bir kar yağıyor 2013 yılına gireceğimiz şu günlerde hepimizin göbüşlerine birar kar tanesi melekler konsun inşallah haydi hepimiz bu sayfada nasıl bebek istediğimizi ve neler yaptığımızı paylaşalım 2013 yılı hepimize uğurlu gelsin allahın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun

Sayfayı Paylaş