gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İkinci Öğretim Harçları Acaba Kalkacak mı Diye Bekleyenlere...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

2. Öğretim Harçları Kalktı mı
    İkinci Öğretim Harçları Kalkacak mı

Sevgili melekler, sabah yaptığımız paylaşımda üniversite harçlarının kaldırıldığı haberini vermiştik sizlere. Yalnız 2.öğretim öğrencileri 2. Öğretim Harçları Kalktı mı diye merak edebilirler, bu konuyla ilgili detayları yayınlıyoruz bu sayfamızda....

Dün akşam Bülent Arınç'ın harçlarla ilgili açıklamada bulunmasından sonra tüm öğrenciler ayağa kalktı. İkinci öğretimde harçların kaldırılmaması öğrencilerin tepki göstermesine neden oldu. Öğrenciler ikinci öğretim harçlarının kaldırılıp kaldırılmayacağı konusunda açıklama bekliyor. SETA Vakfı direktörü Bekir Gür "Bu harçların da kaldırılması, 2. öğretimin kapanması demek" şeklinde açıklamada bulundu.

Bekir Gür'ün açıklamalarından; 2. öğretimde harçların kaldırılmasının mümkün olmadığı sonucu çıkarılabilir.

İkinci Öğretim Harçları Acaba Kalkacak mı Diye Bekleyenlere... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Harçlar :

Harçlar :

Madde 15 - (Değişik madde: 03/07/1940 - 3890/1 md.) * İcra ve iflas harçlarını kanun tayin eder. Kanunda hilafı yazılı değilse, bütün harç ve masraflar borçluya ait olup neticede ayrıca hüküm ve takibe hacet kalmaksızın tahsil olunur. İcra takiplerinde, müzahereti Adliye kararları takibe yetkili icra mahkemesi tarafından Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanununun 465 ve müteakip maddelerine...
  2. Açık Öğretim Harçları Ne Kadar

Açık Öğretim Harçları Ne Kadar

Açık Öğretim Harçları Ne Kadar ? Selam arkadaşlar Açık Öğretim Harçları Ne Kadar bu konuda bilgisi olan var mı aranızda?
  3. Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı

Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı

Açık Öğretim Harçları Yatırıldımı arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı acil cevap yazın!
  4. Açık Öğretim Harçları Tarihleri

Açık Öğretim Harçları Tarihleri

Açık Öğretim Harçları Tarihleri hakkında bilgi verir misiniz? Açık Öğretim Harçları son gün ne zaman?
  5. Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı?

Minübüsler Kalkacak mı? Arkadaşalr duyduğuma göre Minübüsler Kalkacakmış bu doğrumu sizde duydunuz mu?

Sayfayı Paylaş