gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İkinci selim in kaç karısı ve çocuğu var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkinci Evlilikler Ve Çocuklar ...

İkinci Evlilikler Ve Çocuklar ...

Geçmişin acı tadını giderme umudu ile yapilan ikinci evlilikler cocuklarimizi nekadar etkiler Meleklerim ??? Ilk evliliklerden olan çocuklar için karmaşık duyguların ve korkuların habercisi gibidir. Boşanma sürecinde yaşadıkları çatışmaların sonunda; belki yeni bir dengeye henüz alışmışlar, belki de hala anne ve babalarının bir araya geleceği umuduna sarılmışlardır. Bundan dolayı, yeni...
  2. Osmanlı padişahlarının kaç çocuğu var

Osmanlı padişahlarının kaç çocuğu var

yavuz sultan selim kaç çocuğu var yavuz sultan selimin kaç çocuğu var selim in abdülmecid in oğlu abdülaziz oğlu Osmanlı İmparatorluğunun 36 padişahının kaç çocuğu vardır merak edenler için paylaşıyorum :tik: Osman gazi 1299-1326 (27 sene) 7 erkek, bir kız çocuk Orhan gazi 1326-1359 (33 sene) babası, Osman gazi 5 erkek, 1 kız çocuk I. Murat 1359-1389 (30 sene) Babası ,Orhan gazi 4 erkek,...
  3. Mihrimah Sultanın Kaç Çocuğu Var

Mihrimah Sultanın Kaç Çocuğu Var

Mihrimah Sultanın Kaç Çocuğu Var ? Kızlar Mihrimah Sultanın Kaç Çocuğu Var bilen var mı tarihe merak sardımda
  4. 3. Murat Kaç Çocuğu Var

3. Murat Kaç Çocuğu Var

3. Murat Kaç Çocuğu Var arkadaşlar bana bu sorumun cevabını lütfen verin. 3. Murat Kaç Çocuğu Var bilenler sizleri bekliyorum!
  5. 3. Selimin Çocuğu kaç tane bilen var mı

3. Selimin Çocuğu kaç tane bilen var mı

Merhaba aranızda tarih ile ilgili ve tarih bilgileri olan arkadaşlarım varsa o arkadaşlarıma 3. Selimin Çocuğu kaç tane diye soruyorum cevabı da merakla bekliyor ve şimdden cevap için tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş