gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

İkisinede meslek hayatlarında başarılar diliyorum... hahaha

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Resmen koptum yaaa meleklerim.. Sizlerde okuyunca bana hak vereceksiniz... Buyrun iştee beni koparann konuşma metni... :piha::piha::piha: :piha::piha:
    :piha:

5 yaşındaki yeğenime babası soruyor: 'Büyüyünce ne olacaksın kızım?'
    'Asena olacağım babacım; sen ne olacaksın?' Babası gayet sakin cevap
    veriyor: 'Katil'

İkisine de meslek hayatlarında başarılar.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    :haha:asena olacakmış:zuha::zuha:ayy çocuklar çok komik oluyor ya.Bende benim oğlana soruyorum oğluşum büyünce ne olmak istiyorsun die:D:Dbana dediği araba sürcem:haha:

İkisinede meslek hayatlarında başarılar diliyorum... hahaha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum

Ebru Gündeş - Hayatta Başarılar Diliyorum

Bir hikaye daha bitti bitiyor Göz göre göre kaçıp gidiyor elden Ne hazindir hayat eksiliyor sabrederken Git gide imkansızlaşıyor Tende vakit geç, canda erken Her insan diyerine benziyor kaybederken Acı günler var önümüzde Kurudu yaşlar gözümüz de Duramadık ki sözümüzde Tarih tekrar ediyor Hayatta başarılar diliyorum Hayatta başarılar diliyorum Laf olsun diye değil samimiyim İyiliğini...
  2. Sınava Girecek Bütün Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz

Sınava Girecek Bütün Öğrencilerimize Başarılar Diliyoruz

rüyada sınava girmek rüyada matematik sınavına girmek sıraya sınav sonucunu görmek Sevgili Öğrencilerimiz, İşte beklediğiniz gün geldi. Son yıllarınızı yoğun bir şekilde bu sınava girmek üzere hazırlandınız. Eğlencenizden, oyunlarınızdan, arkadaşlık ilişkilerinizden fedakarlık yaparak derslerinize zaman ayırdınız. Sayısız test çözüp binlerce soruya cevap verdiniz; onlarca deneme sınavına...
  3. Aslı Çakır Alptekin Hayatı ve Başarıları Hakkında Bilgiler

Aslı Çakır Alptekin Hayatı ve Başarıları Hakkında Bilgiler

aslı çakır alptekin kimdir aslı çakır alptekin hayatı Sevgili melekler, bu yıl 2012 Londra Olimpiyatlarında altın madalya alarak yüzümüzü güldüren başarılı koşucumuz Aslı Çakır Alptekin hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle.... Aslı Çakır Alptekin (20 Ağustos 1985, Antalya Türk orta mesafe koşucusu. Üsküdar Belediyespor sporcusudur.Spor eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde...
  4. Gamze Bulut Hayatı ve Başarıları Hakkında Bilgiler

Gamze Bulut Hayatı ve Başarıları Hakkında Bilgiler

Gamze Bulut biyografisi Gamze Bulut hakkında kısa bilgi 2012 Londra Olimpiyatlarında takım arkadaşı Aslı Çakır Alptekin ile birlikte peşpeşe derece alarak yüzümüzü ağartan Gamze Bulut hayatı hakkında ki bilgilerimiz şöyle... Gamze Bulut 3 Ağustos 1992 Eskişehir doğumludur. Fenerbahçede yetişen Bulut 18-25 Temmuz 2009 tarihlerinde Tampere'de düzenlenen Yıldız Bayanlar Olimpik Yaz...
  5. Kenan Sofuoğlu Hayatı ve Başarıları Hakkında Biyografik Bilgiler

Kenan Sofuoğlu Hayatı ve Başarıları Hakkında Biyografik Bilgiler

kenan sofuoğlu kimdir kenen sofuoğlu hayatı Sevgili melekler, Türkiye'de motorsiklet dünyasının bir numaralı ismi şampiyon sporcumuz Kenan Sofuoğlu hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle.... Kenan Sofuoğlu, Türk motosiklet yarışçısıdır. 25 Ağustos 1983, Adapazarı doğumludur. 1.74 boy, 68 kilo ağırlığa sahiptir. Trabzonlu motor tamircisi İrfan Sofuoğlu’ nun oğlu, yine motosiklet...

Sayfayı Paylaş