gebe
  1. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

ikiz annesi olacakmışım

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında özlem_23 tarafından paylaşıldı.

selam kızlar bugün bebeğimin kalp atışlarını dinlemek için doktora gittim iki ayrı kese varmış dedi doktor ve ikiz miş.ikisininde kalp atışlarını duydum rabbim isteyen herkese hayırlısını versin inşallah

sılam_nisa, SadmiN, nese355 ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hayırlı olsun özlemm alalh sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn ve isteyen herkese versinnn inşş çok güzel bir haber buu:) buarada sen hamişsin ve rengin kırmızı değill hemen kızartalım seni hamiş melek ol :D:D

3. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım.bende zaten profile nasıl hamiş melek yazarım diye araştırıyordum nacıl yapcam onu

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    adminlerimiz yapar ben ilettim adını verdim onlar seni kızartırlar:D:D

5. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol canım ilgin içinde ayrıca teşekkür ederim

CeMoŞ bunu beğendi.
  6. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    tebrikler canim hayirli olsun. allah kucagina almayi da nasip etsin ins

7. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım bu arada bebişlerim ayrı keselerdeymiş.doktorum ayrı keselerde olmaları iyi bişeymiş tahminime göre çift yumurta ikizi oluyor inşallah ikisinide hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağıma almakta nasip olur inşallah.herkese hayır doğumlar nasip etsin allahım.eşimin bugün doktorda ultrasonla kalp atışlarını duyduğu birde ikiz olduğunu öğrendiği anda gözlerinden akan iki damla yaş bile....anlatamam sadece rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın amin

sılam_nisa, nese355, mrs m. ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  8. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    :)) amiin canim

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  10. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim canım aynı dua v dilekle bende sana cevap veriyorum amin inşallah

11. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Ne kadar güzel bi duygudur kim bilir... Rabbim isteyen herkese tattırsın bu duyguyu :)

Hayırlısıyla doğarlar inş :)

sılam_nisa bunu beğendi.
  12. sedenim

sedenim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    canım hayırlı olsun dua etde bizimde bebişlerimiz olsun allah bizede nasip etsin inşallah hayırlısıyla tamamına erdieiesin allah yardımcın olsun çok sevindim

13. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle kandilin mübarek olsun ve teşekkür edrim bu mübarek gecede inşallah rabbim herkesin dileğini hayırlısıyla versin isteyen herkese hayırlı evlatlar versin bütün hamilelere de kolay doğumlar ve bebişlerini sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin amin

14. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:)

15. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim canım.nasıl bir duygu olduğunu hala bilmiyorum çünkü hala şaşkınlık içindeyim

ikiz annesi olacakmışım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikiz

ikiz

rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek rüyada doğurduğunu görmek bebek doğurduğunu erkek bebek hamile olduğunu Birbirinin aynı şeyleri görmek ziyade sevince, İkiz kardeş görmek, başarı şansı eşit olan iş ve teşebbüslere yahut din ve dünya işlerini dengeli yürütmeye delalet eder.Rüyada ikiz çocuğu olduğunu görmek işinizde küçük bir başarı kazanacağınıza yorumlanır. Rüyada ikiz görmek...
  2. 2013 Ocak Annesi Olacağım Nasipse Çok heyecanlıyımmmmm

2013 Ocak Annesi Olacağım Nasipse Çok heyecanlıyımmmmm

Cümleten selam şu an 16 haftalık hamileyim önümüzde baya uzun bi süre var ama ben bi an önce bebeğime kavuşmak istiyorumm gell ocak gelllll :))))))))))):beybi::beybi::beybi::beybi::beybi::beybi:
  3. İkiz annelerine birkaç sorum olacak bakar mısınız ?

İkiz annelerine birkaç sorum olacak bakar mısınız ?

Selamlar. 4 yaşında bir kızım var ve 4 ay sonra nasipse ikizlerim olacak ve benim aklıma takılan bazı sorular var. Lütfen ikiz anneleri ve ikiz annesi tanıdıkları olanlar cevaplayabilirler mi ? 1.Normal doğum yapabilir miyim? 2.Odalarını ayırdınız mı? 3.Bakıcıya gerek duydunuz mu tuttunuz mu ?
  4. Saba Tümer İki Ayrı Kanalda Ekranlarda Olacak!

Saba Tümer İki Ayrı Kanalda Ekranlarda Olacak!

saba tümer, saba tümer programları, saba tümer haberleri Sevgili melekler, bir süredir ekranlarda yer almayan televizyoncu Saba Tümer, iki farklı alanda sunacağı programlarla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı'nın satın aldığı TV8'le anlaşan Saba Tümer, yeni kanalında hafta içi her gün yayınlanacak olan bir program yapacak. Saba Tümer'in TV 8'in yanı sıra bir kanalla daha...
  5. Muhteşem Yüzyıl'da Bu Hafta İki Ölüm Olacak!

Muhteşem Yüzyıl'da Bu Hafta İki Ölüm Olacak!

muhteşem yüzyıl 128.bölüm, muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl 128.bölüm konusu Sevgili melekler, bu hafta 128.bölümünü izleyeceğimiz Muhteşem Yüzyıl'da iki ölüm birden yaşanacak. Ardarda ünlü isimlerin veda ettiği diziden bu hafta Yetkin Dikinciler ve Burcu Özberk ayrılacak. Kara Ahmed Paşa rolünü canlandıran Yetkin Dikinciler, Sultan Süleyman tarafından siyah hilat giydirilerek idam...

Sayfayı Paylaş