ikiz annesi olacakmışım

çok tebrik ederim özlem allah sağlıkla ikisinide kucağına almayı nasip etsin inşallah...
inşallah canım sende öyle şimdiden sabırsızlanmaya başladım kucağıma almak için önce alışamamıştım ikiz olacağına ama şimdi hayallerimde iki beşik iki kucak 4 el 4 ayak bana bakan 4 minik gözü hayal ettikçe ya çok farklı birşey biranda bir kadı bir erkek aynı evde bir çocuk beklerken şimdi 4 kişilik çekirdek aile olcaz galiba allah ikisinide kucağıma almayı nasip eder sağlıklı shhatli inşallah allahım isteyen herkese versin kimseyi bu duygudan mahrum bırakmasın.amin

Orjinal cok teşekkürler inşallah seninde meleğin oradadir Rabbim hayırlısını versin gönlüne göre.. Esın yurtdışına filanmi gidiyo??

ay çok tatlı özlemcim ikiz annesi olman benim kuzenlerim var ikiz ikside kızz onlara bakmak çok zor ama bi okdarda zevkli .teyzemle bi çarşıya çıkardık ikiside aynı kıyafet için kavga ederdi.birine ne alsan öbürünede aynısınıda almalısın çok komikler yaa inşallah rabbim banada bu kdar yıldan sonra ikiz verirde arayı kaptırım yaww ikizleri çok seviyom inşallah kucağınada alır onarın kavgalarını seyredersin :)

ay çok tatlı özlemcim ikiz annesi olman benim kuzenlerim var ikiz ikside kızz onlara bakmak çok zor ama bi okdarda zevkli .teyzemle bi çarşıya çıkardık ikiside aynı kıyafet için kavga ederdi.birine ne alsan öbürünede aynısınıda almalısın çok komikler yaa inşallah rabbim banada bu kdar yıldan sonra ikiz verirde arayı kaptırım yaww ikizleri çok seviyom inşallah kucağınada alır onarın kavgalarını seyredersin :)
canım çok teşekkür ederim inşallah sende aynı duyguları yaşarsın kısa zamanda bu arada ben seni çok merak ediyorum ne oldu günüm geçiyo falan dedin

Bayanlar doktora gittim bugün cooook şükür bebisimi ve mınıcik kalbinin atışını görebildim tam 6 haftalikmis henüz cok küçük olduğu için dinleyemedim kalp atışlarını ama gördüm ya dünyalar benim oldu Yaradana sonsuuuuz şükürler olsun. Rabbim cumlemizinkini tamamına erdirsin inşallah saglikla kolaylıkla guzelliklerle bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ve isteyen herkesede hayirlisiyla bu mükemmel duyguyu tattırsın...aminnn

Bayanlar doktora gittim bugün cooook şükür bebisimi ve mınıcik kalbinin atışını görebildim tam 6 haftalikmis henüz cok küçük olduğu için dinleyemedim kalp atışlarını ama gördüm ya dünyalar benim oldu Yaradana sonsuuuuz şükürler olsun. Rabbim cumlemizinkini tamamına erdirsin inşallah saglikla kolaylıkla guzelliklerle bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ve isteyen herkesede hayirlisiyla bu mükemmel duyguyu tattırsın...aminnn
simacım canım ilk tebrik eden ben olayım senin adına çok sevindim allah tamamına erdirsin inşallah haırlı doğumlar nasip etsin sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip olur inşallah

Geri