gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

ikiz bebekler

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

bebekler ikiz çeşitleri ikiz bebekler [​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar çok tatlılar :D teşekkürler

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    asqimsinla ayni fikirdeyim :D

onlar cok tatlilar ya, tabi digerleride :)

tskler

ikiz bebekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkiz bebekler:)

İkiz bebekler:)

ikiz bebek odaları ikiz bebek odası istiyorum odası takımları şekerleri Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:642x482 ve 45KB
  2. İkiz Bebek Arabaları

İkiz Bebek Arabaları

Doğal yada tüp bebek yöntemiyle ikiz bebeklere hamile kaldıysanız ve bebişleriniz için mutlaka gerekli olan bebek arabası bakınıyorsanız sizlere örnek olması açısından ikiz bebek arabalarından seçtiğim örnekleri sunuyorum. İkiz bebeklerin bakımı biraz zor olacağından sizlere araba seçiminizdeki tavsiyem kullanışlı olan puset tarzı arabaları seçerseniz sizin içinde kullanması daha pratik ve...
  3. ölü olan ikiz bebekler

ölü olan ikiz bebekler

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım 7aydır ikinci çocuğu istiyoruz bi kızım var 3yaşında ben rüyaya niyetli yattım yani rabbim hayırlı bir evlat vereceksen rüyamda malum et diye ve gördüm kayinvalidem hamile ikiz kızlara ama bebekleri doğmuş ölmüş o bebekler için mevlüt veriyoruz bebeklerin ölüleri kundakta bir masanın üstünde mevlütte. Gidiyorum ve bebeklerin ölü olduğunu görüyorum sonra arkamı...
  4. İkiz bebeklere yapılacak hazırlıklar

İkiz bebeklere yapılacak hazırlıklar

ikiz bebeklere alınıcak kıyafetler,ikiz bebekler için alışveriş listesi,ikiz bebekler için alışveriş hazırlığı,ikiz bebekler için araba koltuğu,ikiz bebekler için oda düzeni hakkında bilgiler Bebekler 32.haftadan itibaren herhangi bir haftada doğabilirler bu da doğumun erken gerçekleşebileceği anlamına gelmektedir. Bu nedenle bebek alışverişinin 32.hafta civarında yapılmasında fayda vardır....
  5. İkiz bebekler nasıl emzirilmeli?

İkiz bebekler nasıl emzirilmeli?

ikiz bebekler nasıl emzirilir,ikiz bebeklerin emzirilmesi nasıl olur,ikiz bebekler ne kadar süre emzirilir,ikiz bebeklerin emzirilmesi hakkında bilgiler İkizleri Emzirme Yöntemleri Çeşitli emzirme pozisyonları deneyerek çok kısa bir sürede, sizin için en uygun emzirme yöntemini keşfetmiş olacaksınız. Unutmayın ki bir anne ve bebekleri için uygun olan bir yöntem, bir başka anne veya bebekleri...

Sayfayı Paylaş