gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

İkiz gebeler buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Tek yumurta ikizleri Aşılama

merhaba ikiz anneleri,
    ilk duyduğunuzda neler hissetiniz ve tekil gebelikten farklı nasıl bir süreç yaşıyorsunuz tecrübelerinizi paylaşırmısınız?

İkiz gebeler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebede unutkanlık

Gebede unutkanlık

Pek çok gebe kadın, beyninin sanki yok olduğunu hisseder. Yöneticilik yeteneğiyle övünen kadınlar bile, bu yeteneklerini yitirebilir, görüşmelerini unutabilir, yoğunlaşmakta zorlanabilir ve soğukkanlılıklarını kaybedebilirler. Neyse ki, bazı kadınların âdet öncesi de yaşadığı bu durum geçicidir. Pek çok başka belirti gibi bunlar da gebelikte ki hormonal değişikliklere bağlıdır. Bu duruma...
  2. Gebeler Kaplıcası

Gebeler Kaplıcası

gebeler kaplıcası fethiye gebeler kaplıcası Gebeler kaplıcaları genel bilgilerini ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : muğla Su sıcaklığı :36°C Fethiye ilçesine 30 km. uzaklıkta, Gebeler köyü’ndedir. Kaplıca yolu, çam ormanları ve doğal zeytinlikler arasından geçer. Sular, üç mağaradan kaynar. Kaynaklardan birine 50 basamakla inilir. Derinliği 15 metredir....
  3. 2 gün adetim gecikti gebemiyim  iki gündür kahverengi akıntım var

2 gün adetim gecikti gebemiyim iki gündür kahverengi akıntım var

mrh arkadaslar ben araniza yeni katildim bi sorum olacak size adetim biteli 12 gun oldu ve benim iki gundur cok asiri gögüslerim agriyo ve sizliyor karnimda sislik ve agri var sizce hamilemiyim ???
  4. dikkat..dikkatt...Gebelikte Kalsiyuma olan ihtiyaç gebeler buraya..

dikkat..dikkatt...Gebelikte Kalsiyuma olan ihtiyaç gebeler buraya..

gebelikte kalsiyum,gebelikte kalsiyum kullanımı, Hamilelikte kalsiyuma ihtiyacımız var Gebelik döneminde neden kalsiyuma ihtiyaç duyarız burada ona yer verelim...Bebebğimizin güçlü olması için iyi beslenmeliyiz ve kalsiyuma ağırlık vermeliyiz. Anne karnındaki bebeğin kemik gelişimi ve diş gelişimi için gebelik döneminde annenin beslenmesinde kalsiyum minerali önemli yer tutar. Ayrıca...
  5. Balık Yemeyi Seven Hamile Melekler Buraya Bazı Balıklar Gebeler İçin Tehlikeli

Balık Yemeyi Seven Hamile Melekler Buraya Bazı Balıklar Gebeler İçin Tehlikeli

gebelikte balık tüketimi,gebelikte hangi balık tüketilmeli, Gebelik döneminde bazı balık türlerinden tüketmek tehlikeli olabilir.Balık herkesin severek yediği bir besin kaynağıdır üstelikte bildiğimiz gibi çok faydalı bir besindir ve bol miktarda omega içerir ama bununla birlikte gebelik döneminde bazı balık türlerinden tüketmek bebeğimize zarar verebilir.Peki ama bu kadar faydalı olan...

Sayfayı Paylaş