gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

İkiz gebeliği artıran ilaçlar var mıdır?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ikiz gebelik ihtimali ikiz bebek icin ilac bebek olma ihtimali gebelik için ilaç hamileliği artıran bitkiler

KISIRLIK tedavisinde kullanılan bazı hormonal ilâçlar ikiz gebelik olma ihtimalini ve imkânını artırabilir. Bu yüzden ikiz gebelik geçiren kadınlarda bu hormonların kullanılmasından kaçınmak gerekir. Hormonal ilâçların hekim denetimi olmaksızın, bilgisizce kullanılması, hem sağlanabilecek yaran azaltır, hem de annenin sağlığı bakımından tehlikeler yaratır.

İkiz gebeliği artıran ilaçlar var mıdır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kronik hepatit c de kanser oluşumunu artıran risk faktörleri var mıdır?

Kronik hepatit c de kanser oluşumunu artıran risk faktörleri var mıdır?

KRONİK HEPATİT C DE KANSER OLUŞUMUNU ARTIRAN RİSK FAKTÖRLERİ VAR MIDIR? EVET...Bazı faktörler karaciğer kanseri riskini provoke eder, bunlar; Alkol kullanımı Siroz gelişimi İleri yaş Erkek hasta olmak
  2. cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

cyclo-progynova ilacını kullananlar var mı

Kızlar adetlerim oldum olasıya düzensiz ve doktorum bu seferde bana cyclo-progynova ilacını verdi. Taha önceden de tarlusal diye ilaç kullanıyordum. Bu ilacı hiç kullanan oldu mu ? İşe yarıyor mu kızlar ne diyorsunuz.
  3. zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

zayıflama ilaçlarının zararları var mı?

Kızlar zayıflamak için ilaçlardan yarar sağlamaktan başka çarem kalmadı gibi ama hekes de ilaçlar zararlı diyor.Siz ne diyorsunuz bu konuda ?
  4. Gebelik Şansını Artıran 7 Öneri

Gebelik Şansını Artıran 7 Öneri

nasıl hamile kalınır, hamile kalmak için, gebelik olması için ne yapmalı Doğurganlık şansını arttıran öneriler ile hamile kalma şansınızı artırabilir ve bebek sahibi olabilirsiniz. Hamile kalma şansını arttıran önerileri Bahçeci Sağlık Grubu Akupunktur Uzmanı Dr. Hasan Ali Nogay açıklıyor. Konu ile ilgili detaylı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Modern hayat ne yazık ki doğurganlığı...

Sayfayı Paylaş