gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

beşiz gebelik Genelde ikiz yada üçüz bebek duymuşuzdur ama şimdiki haberimizi duyunca eminim sizlerde benim kadar şaşırıp şok olacaksınız.Çünkü ABD de bir kadın ikiz değil,üçüz hiç değil:D Beşiz desenizde yanılırsınız çünkü tamı tamına sekiz doğrurak herkesi hayrete düşürdü.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum.:S [​IMG][​IMG][​IMG]
    ABD’de bir kadın bir batında sekiz bebek doğurdu. Doktorlar bir bebeğin ultrasonda görülmediğini söylerken durumun kendileri için de sürpriz olduğunu açıkladı.

Anne karnında mucize

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir kadın, tarihte ikinci kez sekiz doğurdu. Doktorlar, 6 erkek ve 2 kız bebeğin, 800 gram ile 1,5 kilogram arasında dünyaya geldiğini ve sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi. Kaiser Permanente Bellflower tıp Merkezi’nden Dr. Karen Maples, daha önce yaptıkları kontrollerde 7 bebek tespit ettiklerini ve sezaryen sırasında sekizinci bebeğin kendileri için büyük sürpriz olduğunu söyledi. Doktorlar, bebeklerin dokuz hafta erken doğduğunu, buna karşın sağlık durumlarının gayet iyi

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Yuhh be abicin ne bu böle anam yazık ablaya vallahii ya ... ne dıılem saglıklı analı babalı buyusun uşacıklar...
    Ayy Mavım nerden buldun kız bunu :D

Ay ama gülmeden edemicem
    hahaha

İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR

Teoman - Üç Beş Kişi - AKOR

A D her şey değişirken E A yalnız biz aynı kaldık F#m Bm küçücük üç beş kişi E A geçmişle oyalandık A D yollar bitmez gibiyken E A düşlere ulaşılmaz F#m Bm konuşmadan kaybetmeden E A yaşanmadan anlanmaz F#m Bm uzak herşey çok uzak C#m Bm tek sesin yakın bana F#m Bm yok her...
  2. Bebekleriniz, bebek sahibi olcaklar ve aklınızda olan bebek isimleri nelerdr :)

Bebekleriniz, bebek sahibi olcaklar ve aklınızda olan bebek isimleri nelerdr :)

kızlar aklınızda olan bebek isimleri nelerdir kız erkek farketmez :)
  3. İşte Hanımlar Dünyanın En Şık Kadını Ünvanına Sahip Olan Kadın...

İşte Hanımlar Dünyanın En Şık Kadını Ünvanına Sahip Olan Kadın...

Dünyanın En Şık Kadını Dünyanın En Şık Kadını Ünvanına Sahip Kadın Oscar Ödüllü sinema oyuncusu Gwyneth Paltrow; “dünyanın en şık giyinen kadını” unvanına sahip oldu! Katıldığı her davette giyim tarzıyla adından söz ettiren Gwyneth Paltrow; sadelik ve zarafeti ustalıkla birleştiriyor. Bakalım, siz de People dergisiyle aynı fikirde misiniz, Gwyneth Paltrow stilini beğenecek misiniz?En şık...
  4. ölü olan ikiz bebekler

ölü olan ikiz bebekler

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım 7aydır ikinci çocuğu istiyoruz bi kızım var 3yaşında ben rüyaya niyetli yattım yani rabbim hayırlı bir evlat vereceksen rüyamda malum et diye ve gördüm kayinvalidem hamile ikiz kızlara ama bebekleri doğmuş ölmüş o bebekler için mevlüt veriyoruz bebeklerin ölüleri kundakta bir masanın üstünde mevlütte. Gidiyorum ve bebeklerin ölü olduğunu görüyorum sonra arkamı...
  5. Tüp bebekte ikiz üçüz şanşı artıyormu?

Tüp bebekte ikiz üçüz şanşı artıyormu?

tüp bebek tedavisinde ikiz gebelik,tüp bebek tedavisinde üçüz gebelik,tüp bebek tedavisinde çoğul gebelik,tüp bebek tedavisinde ikiz bebek şansı,tüp bebek tedavisi ve çoğul gebelik hakkında bilgiler Tüp bebek yaptırmak için başvuru yapanların aklında elbette ilk gelecek olan bir bebek sahibi olmaya çok daha yaklaştığı ama ikinci olarak gelen ise acaba ikiz mi yoksa üçüz mü olacak sorusu...

Sayfayı Paylaş