gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

ikizini öldürdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Eskişehir’de İ.A.U.’nun (8), polis memuru babasının tabancasıyla oynaması, ikiz kardeşi Cemil Arda U.’nun hayatına mal oldu. Olay dün saat 11.00 sıralarında Ertuğrul Gazi Mahallesi’ndeki Emniyet ;Müdürlüğü Polis Lojmanları’nda meydana geldi. Mualla Zeyrek İlköğretim Okulu öğrencisi İ.A.U., öğretmen anneleri okuldayken, gece nöbetinden dönen Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şubesi’nde polis memuru babası Onur U.’un (39) sakladığı tabancasını bulup, aynı sınıfta okuduğu ikizi Cemil Arda U. ile şakalaşmaya başladı. Bu sırada aniden ateş alan tabancadan çıkan kurşun Cemil Arda’nın başına isabet etti.
    Duyduğu silah sesi üzerine yatağından fırlayarak çocuklarının bulunduğu odaya giren baba Onur U., oğlu Cemil Arda’yı kanlar içerisinde yerde gördü. Baba yaralı oğlunu, hastaneye götürdü. Ancak Cemil Arda yaşamını yitirdi.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    üff üzüldüm ya, evde silah bulunmasinaaaaaaaaaaaaa rsiyim ben tmm baba polis ama keske daha dikkatli olsaydi cocukalrin ulasamayacagi yere koysaydi...

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle katılıyorum daha dikkatli olmalılar eniştem polis ve bu konuda çok dikkatli asla silahı göremezsiniz

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

İçler acıtan bir durum:S

Bende sizlere katılıyorum kızlar, emniyet görevlilieri yani silah kullanan kişilerin tedbir için küçük bir dolap yaptırmaları ve silahı evde o dolapta muhafaza etmeleri ve anahtarınında yattıklarında bile saklı olması lazım. Kader diyorum, sonuçta polis olan baba böyle olsun istermiydi, onun yüreği nasıl yanmıştır şimdi :S Yazık...

5. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar kötü niye silah alırlarkı hadi babsı aklı etmedi çocukları aldı çocuktada hiç akıl yok oda alıp oynuyo aferin

ikizini öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iKizLeR

iKizLeR

ikizlerin hangisi büyük olur ikizlerden hangisi büyük olur ikizlerden büyüktür ikizlerde büyüktür ikizlerde kim İkiz Çocuk Büyütmek Memorial Hastanesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr.Ayten Erdoğan ikiz çocuk büyütmekle ilgili önerilerini sizlerle paylaşıyor. İkizler diğer kardeşlerden farksızdır, fiziksel olarak ayrı beden ve beyne sahiptir. Bireyselleşme ebeveynlerin...
  2. İkİzler

İkİzler

30 Mart 2008 Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor. Gerçeği öncelikle karşınızdakine sorup öğrenme yoluna gitmelisiniz. Ancak böyle davranırsanız size güveni ve ilgisi...
  3. ikizler

ikizler

ikizler burcu çoook inatçıdır

Sayfayı Paylaş