İkizler Burcu 2010 Tarot Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
2010 ikizler burcu ikizler burcu 2010 yorumu tarot tarot açılımı
meleklermekani105-7540.jpg

Sevgili İkizler Burcu Meleği sizin adınızı “Kaçak Melek” taktım. Neden mi? Görevlerinizi ihmal edip yapmadığınız için. 2010’da bu eksiklerinizi tamamlayın.

2009 da bir erkekten (eş, sevgili, abi ,baba) memnun olamadınız belki. Zorlama yapmayın. Kapasitesinden fazla bir şey beklemeyin. Hemen olmasını beklemeyin ama düzelme olacak.

Anlayacak sizi. Yaşadığı bazı olaylar ona öyle güzel bir olgunluk kazandıracak ki. Önem vermeyi öğrenecek.

Genç bir erkeğinde psikolojik anlamda durumu geçici. Hemen sinirlenen, anlayıp dinlemeden karar veren bu kişi sizin kalbinizi yumuşatacak güzel şeyler yapacak.

2009 dan gelen bazı karamsarlıklar ve korkularınız var. Verdiğin mücadele yada emek sanki boşa çıkacak gibi bekliyorsun. Ben bu konuda çokta iyi beklentide olmamakta haklısın diyorum. Hazırlıklı ol. Her şey için iyi düşün ama, olumsuzluklara karşıda uyanık ol.

Maddesel güç elbette önemli ama bunun duygularını geçmesine asla izin verme. O zaman kendini kontrol edemezsin.

Karşındaki erkeğin davranışlarına dikkat et. Bunaltmadan sezdirmeden yap bunu. Karışık ilişkiler gelebilir önüne. Bu bulmacayı çözmek ve karar vermekte sana kalır.

Çok meraklı olma. Bu tutumun seni tartışma ortamlarına iter.

2009a göre 2010 senin iyileşme dönemindir. Hızlı olmasa bile kararla ve emin adımlarla olacak bir iyileşme.

Kariyer olarak bazı kişilerin senin önüne geçmesinden rahatsızlık duyabilirsin. Yılın ilk yarısında size terfi görülüyor. Fakat asıl hak edeceğin nokta yılın 2. Yarısından sonra olacaktır.

Aile: sorunlarını çözmek için daha yeni ve medeni metotlar kullan. Bazı konularda eksik şeyler var sende. Bunlarla ilgili geliştir kendini.

Sağlık: Sindirim Sistemleri sorun olabilir. Genelde rahat olsanız bile. Sinir sistemlerinizde zaman zaman sorun olabilir.

Sevgili İkizler Meleği, lütfen şu kararsızlığından vazgeç. İnan karşındakiler seni anlamakta çok zorlanıyor. Dediğim olsun diye e diretmek karşındaki insanlarda sorun çıkarabilir. 2010 sehahat yılınız olabilir. Gezmek eğlenmek zaten tam size göre.

2010 yılının sağlık mutluluk getirmesini diliyorum.
meleklermekanı.com
Tarot Danışmanı

handanca

Geri