gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

İkizler Burcu 2011 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

ikizler 2011 2011 ikizler burcu burcu ıkızler kadını [​IMG]
    İkizler Burcu 2011 Tarot Açılımı

İkizler melekleri bu sene ani verilen kararların içinde bulacaklar kendilerini. Belkide bu kararlar için çok geç kaldınız.

Bekar meleklerimiz evlilik kararı alabilirler.. Kendinizi bu sene fazla değişikliğe zorlamalısınız. Sizin görünen yüzünüz altında daha güzel yüreğiniz olduğunu hissettirin.

Korku ve şüphelerle dolu kafanızı biraz arındırmanızı tavsiye ediyor kartlar. Gereksiz sorumluluklarda alıp kendinizi daha fazla yıpratmayın.

2011 Beklenen haberlerinde kavuşmalarında eşiği olacak. Özellikle 2 konuda sevinçleriniz ailenizide mutluluğa boğabilir.

Evli Meleklerimiz anne olabilirler.
    Parasal sıkıntılara karşı önlemli olun. Bu dönemde fazla açılıp harcamalarda bulunmayın.

Ailede sorunları olan meleklerde bu sene biraz daha anlayış ve tatlı dille kendilerini ispatlayacaklar.

2011 Yılının Tüm isteklerinizi yerine getirmesini temenni ediyorum.
    Melekler Mekanı
    Tarot Danışmanı
    handanca

2. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler handanca....

3. deli mavi

deli mavi Forum Okuru

merhaba ben 12 yıllık evliyim eşimle çok severek evlendik halada birbirimizi çok seviyoruz ama eşim aldatıyor bir kaç kere yakaladım özür diledi bir daha olmayacak dedi ama yine devam ediyor eve gelince telefonu hep kapalı buda beni çok üzüyor pisikolojik yardım alıyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim

İkizler Burcu 2011 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkizler Burcu 2010 Tarot Açılımı

İkizler Burcu 2010 Tarot Açılımı

2010 ikizler burcu ikizler burcu 2010 yorumu tarot tarot açılımı İkizler Burcu 2010 Tarot Açılımı Sevgili İkizler Burcu Meleği sizin adınızı “Kaçak Melek” taktım. Neden mi? Görevlerinizi ihmal edip yapmadığınız için. 2010’da bu eksiklerinizi tamamlayın. 2009 da bir erkekten (eş, sevgili, abi ,baba) memnun olamadınız belki. Zorlama yapmayın. Kapasitesinden fazla bir şey beklemeyin. Hemen...
  2. Terazi Burcu 2011 Tarot Açılımı

Terazi Burcu 2011 Tarot Açılımı

2011 terazi burcu terazi burcu 2011 tarot açılımı terazı Terazi Burcu 2011 Tarot Açılımı Terazi Meleklerimiz bu sene gelen öğüt ve önerilere kulak vermelidir. Görmediğiniz hatalarınız yada yanlışlarınız dikkat edin başınıza sorunlar açmasın. Sevgili Terazi melekleri tartışma ortamlarından uzak durmalısınız. Özellikle konuşmanın tartışmaya döndüğü dönemlere karşı dikkatli olun. Gereksiz...
  3. Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı

Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı

aslan burcu tarot 2011 aslan burcu 2011 tarot açılımı Aslan Burcu 2011 Tarot Açılımı Sevgili Aslan melekleri radikal davranışlarınız dikkat edinde ters tepmesin. Anlaşılamıyorsunuz. Bu sizin suçunuz değil. 2011 zaman zaman gelen öfkelerinize kurban gitmesin. Lütfen davranışlarınızı daha kontrolde tutun. Bazı konular hiç düşünmediğiniz durumlara gelebilir. Bu sene hayatın tadını...
  4. Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı

koç burcu tarot koç burcu 2011 koc 2011 Koç Burcu 2011 Tarot Açılımı 2011 Yılında Koç Meleklerinin görüşlerini biraz daha değiştirmek için gayret göstermeleri gerekiyor. Gereksiz inatlar, Stresler sizi yıpratabilir. Kendinizi lütfen tekrar elden geçirin. Psikolojik olarakta çok etki altında kalıyorsunuz. Bu konuda da kendinize dikkat edin. Aldığınız tavsiyelerin hepsi doğru yolu...
  5. Yengeç Burcu 2011 Tarot Açılımı

Yengeç Burcu 2011 Tarot Açılımı

tarot yengec yengeç tarot yengeç 2011 2011 burcu yengec burcu Yengeç Burcu 2011 Tarot Açılımı Yengeç meleklerimiz ani kararla evlilik yoluna çıkabilirler. Bu anlamda güzel kararlar alacağınızı belirteyim. Ev yada Araba isteği olan meleklerimize bu sene anahtarları çıkmış. Şanslı bir sene sizi bekliyor. Kendini yalnız hisseden meleklerimizde önce kendilerini bir değiştirmeliler. Bazı...

Sayfayı Paylaş