İkizler Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi

handanca

Daimi Üye
Yönetici
İkizler Burcu Ekim Ayı Tarot Analizi
ikizler burcu ekim ayı ikizler burcu ekim ayi 2010 2010
meleklermekani3-7108.jpg
meleklermekani30-4935.jpg
meleklermekani300-2493.jpg

İkizler Burcu Meleği,
Sevgili Melekler Bu Ekim ayında size farklı bir açılım yaptım. Burcunuz için çektiğim kartın özelliklerini belirttim. Bunların size nasıl yansıma yapacağını anlattım. Umarım faydam olmuştur
Kupa altılısı kartın bu ay size çıkması Çocuk saflığında ve temizliğinde, tamamıyla çıkarsız ve iyi niyetle bezenmiş bir ilişkinin ya da yakınlığın yaşanması temsil eder. Bu ilişkinin Güneş’in canlılara karşılıksız verdiği enerji gibi, size enerji ve şevk vereceğini anlatmakta. Vicdanınızı rahatsız etmeyen, masumane ve paylaşıma dayanan bu bağlantı, kişisel gelişiminize hizmet edecek. Yaşamda basit şeylerin, aslında büyük mutluluk kaynağı olabileceğini unutmayın.

Kupaların Kraliçesi Yaşadığı toplum içinde çok sevilen, güvenilen ve aranılan bir insandır. Klasik doğasıyla uyum içinde olmak kaydıyla, her zaman çekici ve hoş bir görünüme sahiptir. Sevecen yapısı, yardımseverliği, hassasiyeti ve tarafından sevilmesinde ve kolayca kabul edilebilmesinde önemli rol oynar. Enerji seviyesi düşükçedir ve duygusal yaşamındaki dalgalanmalar yaşamsal gücünü direkt olarak etkiler. Üzerine aldığı sorumlulukları yerine getirmeye gayret etse bile, dayanıksızlığı en büyük engeli olabilir. ama duygusal alanda mücadele etmekten korkmayan ve yılmayan yapısıyla bir tanrıça gibidir. Çok neşeli olmayan, hüzne dönük yapısı, etrafındaki insanlarda da melankolik bir havanın doğmasında etkilidir. Yaşamı severek geçirmek, duyguları alabildiğine yaşamak bu kadının önemli karakteristikleri arasındadır. Sevmek, sevilmek, beslemek, herkese annelik yapmak, esirgemek, korumak da Kupaların Kraliçesi için oldukça önemlidir.

Güç Kartı içgüdülerinizi ve tutkularınızı zafere ulaşabilmek için kontrol etmek zorunda olduğunuzu gösterir. Ahlaki değerleriniz gerçekten değiştirmedik ce, hayatınızın temellerini sahte değerler üzerine attığınız sürece başarılı olmanız mümkün değildir. İrade, yumuşak ve süregelen bir kontrol kendinizi terbiye etmenizde ve zayıf yada gölge yanınızı kontrol etmenizde size yardım edecektir. Kendinize gösterdiğiniz toleransı ve esnekliği etrafınızdaki insanlara da göstermelisiniz.

Bu ayki size sözüm: İyi ağaç kolay yetişmez; rüzgar ne kadar kuvvetli eserse, ağaçlar da o kadar sağlam olur.

Geri