gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Konu, 'İkizler Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ikizler erkeğini aşık etmenin yolları ikizler burcu erkeğini aşık etmenin yolları nasıl etkilerim burcu erkeği nasıl olur ederim Birinden hoşlanıyorsunız her yolu denediniz ve bir türlü kendinize aşık edemediniz o zaman birde burcunun özellikleri öğrenip o yolla kendinize aşık etmeye ne dersiniz...
    Buyrun kızlar İKizler burcu erkeğini kendinize aşık etme yolları :tik:

Çok yönlü olan bu erkek için aşk, diğer ilgi duyduğu konulardan daha fazla önemli değildir. Doğum haritasındaki bazı etkiler nedeniyle kimi İkizler erkeği romantik olabilir ve aşk birinci konu haline o zaman gelebilir. Bu erkek çok fazla konu hakkında bilgiye sahip olduğundan kadınlar tarafından her zaman beğenilir. Kültürlü oluşu, her konuda konuşacak kadar bilgiye sahip olması ve sıradışı konuşmalarıyla bir kadının kolayca ilgisini çekebilir. Kısa süreli maceraların adamı olarak, birlikte olduğunuz süre içinde sizi inanılmaz derecede mutlu edebilir, onunla zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Size her türlü güzelliği hem sözel hem de tavır olarak yaşatabilir. Ama sonra birdenbire bıkabilir. Eğer bu ilişkide İkizler erkeğine aşık olursanız durum gerçekten vahimdir. Çünkü onun bu türden duygusallıklara pek itibarı yoktur.

Eğer siz, güneş veya yükselen burcunuz, hava grubu (terazi, ikizler, kova) veya ateş grubu bir kadınsanız(yay, koç, aslan) o zaman ikizler erkeği ile kolaylıkla baş edebilirsiniz. Bunun dışındaki burç mensupları özellikle akrep, yengeç ve balıklar sizler ikizler erkeğiyle aşk yaşıyorsanız gerçekten üzülebilirsiniz. O ise bunlara pek aldırış etmeyecektir. Çünkü o kadar fazla seçeneği vardır ki, kolaylıkla bir aşka daha yelken açabilir.

Onu etkilemek için öncelikle, onun tüm zevklerini, beğendiği herşeyi paylaşmalı ve değer verdiği kimseleri el üstünde tutmalısınız. Her bilgi sahibi olduğu konuda en az sizin de bilginiz olması gerekecek ve öğrendiklerinizi onunla paylaşacaksınız. İkizler erkeği pek dinlemekten hoşlanmasa da, merak ettiği konu hakkında bilgili olmanız çok hoşuna gidecektir. İkizler erkeği pek sorumlu değildir, o nedenle ona ait herşeyi bilmek, takip etmek ve ilgilenmek sizin işiniz olmalıdır. Özellikle maddi konularda yönetmeniz hoşuna gidecektir.

Yapmamanız gereken en önemli şey, onun önemsediği bir konuyu veya kendisini en ufak bir şeyde alaya almaktır. İşte o zaman gerçekten ilişkiniz bitmiş demektir. Başkalarıyla ilgilenmeniz, onu kıskandırmaya kalkmanız veya beğendiğinizi ima etmeniz halinde bilin ki, sizi bıraktığı gibi anında bir başka maceraya atlamış olacaktır. Ondan sonrası ise size hatırlamayacak ve bir daha da asla size geri dönmeyecektir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaslar bana yardım edin ikizler erkeği birini seviyorum fakat oda baskasını seviyor ne yaptıysam gözüne giremedim bu arada bn koç burcu beni sürekli reddediyor ne yapmam gerekiyo nasıl davranmalıyım onun her söylediğine güüyorum ona bakıyorum bazen ona bakarken yakalıyor kızarıyorum ne yapmalıyım bn hırslıyım bide boğa burcu bir arkadasımda ikizler burcu olanı seviyor olaylar baya karışık sizden cevap bekliyorum ne yayabilirim...

3. kayıtsız

kayıtsız Forum Okuru

4. bir melek

bir melek Forum Okuru

sana bir tavsiye zorla sevdirmeye çalışma sana bakmıyorsa sen ona hiç bakma anlıyorum çok seviyosundur ama bunun sonu yok hayatını bu konuya adama hep kendini yenile sana seni seveni sev demiyorum sen onu sevmiyo olabilirsin ama şu zamanda başka amaçlara yönel bi gün gerçek aşkı göreceksin gerçekten aşık olduğunu anlamak istiyosan onun öldüğünü düşündüğünde üzülecek sadece onla olan anılarını düşündüğünde sevineceksin ayrıca ikizler burcu öyle kolay elde tutulmaz hiç bi zaman ciddi de olmaz... :kiamam:

5. selin22

selin22 Forum Okuru

bende ikizler burcuyum ve ikizler burcu bir erkekten hoşlanıyorum onunda okuldan eski cıktıgı fakat hala sevdiği bir kız fakat banada bakıyor kibarlık yapıyor arada konusuyor falan bu erkek boyle capkın sevmesede umut verebılır ve umrunda bıle olmaz kendımden bılıyorum onun için sende benim yaptıgımı yap ikizler burcu zoru sever onu sevdiğini değil onunla ilgilenmeyen dikkatini çeker hep bende öyleyim onunla ilgilenme daha az bak umrunda değilmiş gibi davran baskalarıyla konus ılgilen falan kesilikle aradaki farkı görüceksin :))

6. nergiss

nergiss Forum Okuru

benim sevgilim de ikzler burcu onun ustune fazla gitme onu sikmamaya calis umursamiyormus gibi davran o sana yakinlasicaktir merak etme:D

7. bosver

bosver Forum Okuru

8. aşıkkk

aşıkkk Forum Okuru

benim sevdiğim çocuk ikizler burcu ve ben onu çok çok çok çok seviyorum onun için nerdeyse eriyorum diyebilirim aynı sınıftayız bazen yanıma oturuyor bana o kadar çok yakınlaşıyorki nerdeyse masanın altında sevişiyoruz ona seni seviyorum deyip onu dudaklarından öpmek istiyorum bebeğim olsun istiyorum ondan zilin çalmasını hiç istemiyorum çünkü bir sonraki tenefüste önceki halinden eser kalmıyor

9. harun sahin

harun sahin Forum Okuru

Lan bu benden bahsetmiş :)

10. cimbom bom

cimbom bom Forum Okuru

benimde ikizler burcundan sevgilim var aslindan bunlari yola getirmek hicte zor deyil.. Soyluyorum. Umursamicaksiniz yazincada gec cevap vereceksiniz o bisey diyorsada tam tersini yapacaksiniz, merak etmeyin hersey yoluna girecek..

11. cimbom bom

cimbom bom Forum Okuru

arkadaslar uzulmeyin seviyosa bunlar bahane.. Ama dedigim gibi umursamayin kacan kovalanir bunuda unutmayin..

12. yanliz aşık

yanliz aşık Forum Okuru

Off bende ikizler burcuyum ve bir ikizler burcu erkeğıne aşıgım görünce eriyorum resmen ama belli etmiyeceksiniz herzaman zoru sefer ikizler burcu elde ettigi herşeye karşı ilgisi azalir sıkın dişinizi belli etmeyen :d014:

13. sexs

sexs Forum Okuru

Ahh canim yaaa bende bir ikizler burcuna asigim ve hep ununla sexs yapmak istiyorum ama o benden kaciyor

14. ikizler asigi

ikizler asigi Forum Okuru

Off bende bi ikizler erkegine aşığım . 10 ay çıktık. Ben çok utangaç biriyim. Ve o bundan hic hoşlanmıyordu. Onu sevdiğim için onun yaninda yanlış bisey demekten korktuğum için onun yaninda çok fazla utangactim. Su an ayriyiz ama yinede kikonuşuyoruz. Yaklaşık 6 aydır ayriyiz 3 aydirda konuşuyoruz. Çok seviyorum. Onun beni sevmesi için napmaliyim. Utangacligimi gidermek için çok uğraştım ama olmuyor napicamm :(((((

15. şanslı_kadın

şanslı_kadın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir ikizler erkegi bana deli gibi aşık yakışıklı kültürlü kizlar kosuyor pesinden ama o bana cok aşıkBana şunu hep der ikizler burcu hayatına insan cok az alır dostta sevgilide. ona zorla sevdiremezsin ama severse ve ayrilirsa kendini toplayamaz. Ben 2 ay onu reddettim ama o peşimi birakmadi bunu seviyor galiba ayrica cok kıskanç arada damarina basiyorum bakimli zeki güçlü kadinlara hayranlar ve ilgiye bayiliyorlar ha birde sende degisken olcan birgün seviyorum dicen birgün umursamican yana yakila pesinde oluyo ama asla iliski icin israr etmemelisin cunku kesinlikle kabul etmez

İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Koç Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Hoşlandığınız erkeğin burcu Koç ve siz ona nasıl davaranmanız gerekdiğini bilmiyormusunuz buyrun o zaman kızlar :ehi: Kolay ele geçirilir olmayın. Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin. Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın...
  2. YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

yay burcu erkeğini etkilemenin yolları yay burcu erkeğini aşık etmenin yolları elde etmenin aşık etkilemenin Birinden hoşlanıyorsunız her yolu denediniz ve bir türlü kendinize aşık edemediniz o zaman birde burcunun özellikleri öğrenip o yolla kendinize aşık etmeye ne dersiniz... Buyrun kızlar Yay burcu erkeğini kendinize aşık etme yolları Yay burcu erkeğine âşık bir kadın için notlar......
  3. Terazi Burcu Erkeğini Kendinize Aşık Edin

Terazi Burcu Erkeğini Kendinize Aşık Edin

terazi burcu erkeği nasıl elde edilir terazi erkeğini nasıl elde ederim erkeği aşık edilir erkeğini aşık ederim burcu edebilirim Terazi burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız onunda size aşık olması için yapmanız gerekenleri birde burdan okuyun melekler :tik: Burçlar kuşağının en centilmen, şaşırtıcı, kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz...
  4. sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim

sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim

sevdiğim bir kız var ama bana sürekli seni bir kardeş gibi görüyorum aramızda birşey olamaz diyor oysa ben ona deliler gibi aşığım aklımdan gece gündüz hiç çıkmıyor o böyle dedikçe kendimi daha çok kötü hissediyorum nolur bana yardım edin onu kendime nasıl aşık edebilirim neler yapıp dikkatini çekebilirim onsuz bir hayatı düşünemiyorum o benim herşeyim
  5. İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız?

Bu konu; İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Tavlayacaksınız haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer beğendiğiniz erkek ikizler burcu erkeğiyse hiç tasalanmayın. Hemen ikizler burcu erkeği tavlama yolları başlıklı bu makalemizi okuyun ve harekete geçin ..:tik: Sürekli telefonla konuşmaya hazır olun. Çünkü bu erkek için telefon internet her türlü haberleşme önemlidir. O...

Sayfayı Paylaş