gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

ikizler Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    İkizler Burcu & Tarot

Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz..

Sevgili İkizler meleği sizin için ilk çektiğim kart Ermiş kartı oldu..Bu kart bize kendi iç dünyamızdan kurtulmamızı tavsiye edecektir.

Dışarıdan soyutlamayın kendinizi. Yalnız kalmayın. Meditasyona aldınız sanki kendinizi. Bu durum bir aşk için oluştuysa yeniden silkelenin ve ayağa kalkın. Ona şans verip vermemek sizin elinizde.

Bu dönem bir şeyi hem çok sevip hemde çok nefret etmeniz olasıdır. Bu burcunuzun da etkisini gösteriyor. Bazı konularda ne kadar çok net olsanız bile bazılarında ise düşünmeden aldığınız kararların sizi zarara sokacağı da malum.

İşte en sevdiğim kartlardan biri AZİZE. Kart dikkat edersiniz bir tarafı karanlık diğer tarafı aydınlıktır. Bu kart koruyucu kartlardan biri. Sizi sakın ümitsizliğe sürüklemesin gelişen olaylar. Bu dönem sanki gizli bir güç korumaya alıyor sizi. İşte bu güç azizeJ
    Siz bu dönem affedici olacaksınız.

Sevgili ikizler meleği Anlayışlı, sempati dolu ve sezgi dolu güçlerinizi ve yüzünüzü kullanın. İlişkinizde artık mutluluk çanları çalacak. Kartın tavsiyelerine uymayı ihmal etmeyin. Bu arada bu dönem yeniliklere karşı açık olmanızı da kartlar tavsiye ediyor.

Son kartımızda görülen çift sevinç içinde ve ellerindeki çiçekleri havaya kaldırmışlar. Sizce neden? Mutlu haber alan bu çift zafer çığlıkları atıyor. İşte bu dönem bu sevinçler kapınızda.

Parasal olarakta rahatlayacağınız bir dönem. Gereksiz hırsa kapılmayın. Yoksa zararlı çıkarsınız..

Melekler Mekanı Tarot Danışmanı handanca
    :handanca:

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Handanca, yorumlar için teşekkür umarım dedigin olur ki bu gidişle sanırım öyle bir mutluluk goremiycez.....

3. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    handanca tşkler ....

4. sevgice

sevgice Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mutluluk ve korumamı

süpersin umut oldu bana

5. serden

serden Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler handanca :)))

6. sevgi meleğim

sevgi meleğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz ikizler hep umut beklioruz sanırım:)

ikizler Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkizler Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

İkizler Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

İkizler Burcuna Temmuz Tarot Açılımı Daha önce verilen bir kararın tekrar gözden geçirilmesini öneriyor kartlar. Mesela askıya aldığımız ilişkimiz bile olabilir bu karar. Yada kafamıza takılan bir kişiyle ilgili kararda olabilir. Vereceğimiz karar bize yeni bir başlangıç için fırsat verecek. Bununda olumlu olacağını kartlarda görebiliyorum. Bazı basit şeyler emin olun size çok başka bir...
  2. Boğa Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Boğa Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Boğa Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz. Sevgili Boğa meleği emeğiniz karşılığını alamadınız değimli hala? Ama artık rahat olun bu geciken mutluluğunuz sizi sevince boğacak. Hatta bu gelecek para geçmişten gelen bir servetin göstergesi bile...
  3. Yengeç Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Yengeç Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Yengeç Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.., Ah adalet nerdesin dediğini duyar gibiyim. Bu haksızlıklar yetmedimi diye düşünüyorsun. Ama inanki en bunaltıcı günler geride kaldı. Sana düşen görev az daha sabretmen. Sen sabrettikçe olayların...
  4. Başak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Başak Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Başak Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.., Sevgili Başak melekleri yine aktif dolu bir dönem yine kapınızda. Bazen yaptığınız çözümlere pratikliğe sizde şaşırıyorsunuz değimli? Tarafsız bakış açınız takdire şayan. Yapacağınız seçimler...
  5. Kova Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

Kova Burcuna Ağustos'2009 Tarot Açılımı

kova burcunun tarot kartı Kova Burcu & Tarot Sevgili melekler kartlarımız yukarda, Bende bunlara göre sizin burcunuz için aşağıdaki şekilde yorumladım. Kartlara dikkatli bakın bakalım siz ne göreceksiniz.. Kova melekleri şayet yolunda gitmeyen ilişkiniz varsa Ayrılık kartı çıktı. Bu kart artık İlişkinizin bitiş sürecine girdiğini gösterir. Size acı verecek belki bu ayrılık....

Sayfayı Paylaş