gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

İkizler Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Konu, 'Tarot Özel Bölümü' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

ikizler kasım 2010 2010 kasım ikizler [​IMG][​IMG][​IMG]

İkizler Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende

Kız Çocuğu Kartı: Bu kart çocuk sahibi olacağını temsil edeceği gibi sevilen ve merhametli biri olduğunuda gösterir. Bekarsan seni beğenenler bu dönem fazlalaşacak.

Abanozun Çarkı: Bu döenm yeni kararlar alma. Çünkü bu işlerin iyi sonuçlanmayacağını gösteriyor kart. Sıkıntı ve endişe verecek durumlar oluşmaması için atılımlarda çok iyi düşünmek lazım.

Deve Kartı: Deve zor günlerin kartıdır. Parasal anlamda çok dikkatli ol. Harcamaların seni sıkıntıya sokabilir. Senin buna dayanacak gücün olsa bile hanedeki diğer kişiler daha çok etkilenir.

İkizler Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Koç Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende. Tagral (Yakutun Hükümdarı) : Karşındaki erkek pohpohlanmayı seven biri. Ona hoşlanacağı şeyleri yap. Yapki beğenisini kazan. Çoşkulu sabırsız biri o. Bu kişi...
  2. Boğa  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Boğa Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende. Ateşin Yakutu: Büyük bir aşkı temsil eder bu kart. Öyleki ayrıysanız bile bu kart birleşeceğinizi gösterir. Dare (Elmasın Hükümdarı): Karşındaki erkeğin zor...
  3. Akrep  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Akrep Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Gamhat (Elmasın Beyi): (ters açıldı) Aşk için yaptığın tercihe dikkat et. Seni üzebilir. Kendine çok güveniyor. İhtirasları var. Ve bu durum sana zarar...
  4. Yay  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Yay Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Yay Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbette ki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Rüzgar Kartı (ters açıldı) : Bir karşılaşma yaşayacaksın. Çok ani olacak bu. Ev değişikliği iş değişikliği düşünüyorsan acele etme. Kötü sonuçlar seni...
  5. Balık  Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı

Balık Burcuna Kasım ayı Deste Açılımı Sizlere bu sefer Deste Katina Kartları ile açılım yaptım. Kartların resmini de ekledim. Elbetteki kartların ters ve düz gelmesi bu kartta da önemli. Nasıl açıldıysa o şekilde yorum yaptım bende Deve Kartı: Ekonomik yönde şuan belki iyi değilsin. Ama sana güzel öneriler gelecek. Bunları değerlendirip refaha çıkman mümkündür. Güzel fırsatlar senin...

Sayfayı Paylaş