gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ikizler,üçüzler, dördüzler hatta altızlar burda

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

rüyada ücüz bebek görmek rüyada dördüz bebek görmek üçüz erkek dördüz erkek ay allah bu ailelere yardım etsin hepsi aynı anda acıkıyo aynı anda ağlıyo tırstım:D

bu kadın kaçtane doğurduki:hmm::hmm::ahhhhh::ahhhhh:

Son düzenleme: 4 Mart 2008
  2. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ikizler,üçüzler, dördüzler hatta altızlar burda
    kıs bu ne..kaçız doğurmuş o kadın..ayy allah sabırlar versin..çok zor biz 1 tanesiyle başedemiyoz anaaa..

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

yav resimlermi çıkmamış yoksa benmi göremiyorum:hmm:

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ay zor yaa allah yardım etsin bide o ultrasondaki resimde sanki bebeklerden biri diğerini öpüyor gibi geldi etkilendim eline sağlık ama ben almıyim alanada mani olmıyim.

ikizler,üçüzler, dördüzler hatta altızlar burda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikizler üçüzler ve daha neler

ikizler üçüzler ve daha neler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Altız doğurdu

Altız doğurdu

Dört kız iki erkek doğuran kadın 4 milyarda bir olacak bir rekora da imza atmış oldu. Almanya'nın başkenti Berlin'de bir kadın altız doğurdu. Charite hastanesinden yapılan açıklamada, 4 kız ve 2 erkek bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu ve ağırlıklarının 800 ile 900 gram arasında değiştiği bildirildi. Hastane Müdürü Prof. Ulrich Frei, annenin ve çocukların dinlenmeye ihtiyaçları olduğu...
  3. 55 yasında dördüz annesi

55 yasında dördüz annesi

Yaklaşık 15 yıldır İtalya'da ikamet eden 55 yaşındaki Hintli kadın, dördüz dünyaya getirdi. Yerel La Gazzetta di Mantova gazetesindeki haberde, ülkesinde suni döllenme yöntemiyle hamile kalan kadının 4 erkek bebek dünyaya getirdiği belirtilirken, bebeklerin 38 yaşındaki babası Pabla Maghar Singh, "15 yıldır bu anı bekliyorduk" dedi. Haberde, bir hafta önce 7 aylık doğan...
  4. İkizLer Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

İkizLer Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

Burcun Özellikleri İkizler, Zodyak'taki üçüncü burç tur. Antik zamanlarda sizi Tanrıla rın arabası olarak nitelendiriyorlar dı; siz yaz başlangıcının en güzel haberlerini getirirsiniz. Güneş bu burca, gıpta edilecek derecede zekâ vermiştir. Size özel düşünülürse, İkizler civa gibi yerin de duramaz. Hava grubunun özelliklerini taşıyan değişken ve tahmin edilemeyen, sebatsız bir karakteri...
  5. ikizler

ikizler

ikizler burcu çoook inatçıdır

Sayfayı Paylaş