gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İl içi tayinler ne zaman açıklanıyor?

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

2009 öğretmen tayinleri öğretmen tayinleri 2009 il içi tayinler ne zaman 2010 il içi tayinler ne zaman Bu konuda herkes arasında farklı söylentiler dolanmakta. Merak ediyorum, her zaman il dışı ve özür gruplarından önce açıklanan il içi tayin sonuçları neden şimdi geç açıklanıyor? MEB'de sürekli prosedürler neden değişiyor?

İl içi tayinler ne zaman açıklanıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eş Durumu Tayinleri Ne Zaman Başlıyor?

Eş Durumu Tayinleri Ne Zaman Başlıyor?

eş durumu tayinleri eş durumu tayinleri ne zaman tayini ne zaman 2009 yapılır Yaz döneminin de yaklaşmasıyla birlikte tayinler de geliyor. Bu yaz özür grubundan eş durumu tayinlerinin ne zaman başlayacağına, dönemlerinin ne olacağına, ne zaman biteceğine dair bütün bilgiler burada verilecektir.
  2. Zaman Tünelinden çıkmak için ne yapmam gerek

Zaman Tünelinden çıkmak için ne yapmam gerek

Zaman Tünelinden Ayrılma Zaman Tünelinden Ayrılma nasıl oluyor ben Zaman Tünelinden Ayrılmak istiyorum bu mümkün mü?
  3. 2012 DGS sonuçları ne zaman açıklanıyor

2012 DGS sonuçları ne zaman açıklanıyor

Arkadaşlarım 2012 yılı dikey geçiş sınavına girdim de bu dgs ne zaman açıklanacak bekliyorum hiç bir haber yok bilgisi olan yok mu ?
  4. mahmut ile meryem ne zaman oynayacak?

mahmut ile meryem ne zaman oynayacak?

Merhaba melekler , ben Aras Bulut hayranıyım. Dizi başladığından beri kaçırmadan izliyorum.Şimdi çektiği bir film var onu bekliyorum, Mahmut ile Meryem.Acaba ne zaman sinemada gösterilecek ?
  5. Hamile kalmak için ne zaman doktora gidilmeli?

Hamile kalmak için ne zaman doktora gidilmeli?

Belki bir süredir gebe kalmaya çalışıyorsunuz veya belkide bir sorun olduğunu hissedip kısırlık testlerine başladınız. İşte bu noktada aklınıza gelen soruların cevaplarının bir kısmını burada bulabilirsiniz. Niçin gebe kalamıyorum? Uzun zamandır gebe kalmaya çalışıyorsunuz ama bir türlü olmuyor. Acaba yanlış olan ne? Tıbbi yardım almadan önce ne kadar daha bekmelisiniz? Bu bir kısırlık durumu...

Sayfayı Paylaş