gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır ..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır .. Bana Zamandan söz ediyorlar....
    iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır .. Yaraları nasıl sardığından ya da her şeye nasıl iyi geldiğinden..
    bilirsiniz zaten bir işe yaramadığını bildiğiniz gibi.
    Bittiğine kendini inandırmak ayrılığın gerçeğine katlanmak
    yüreğinizin unuttuğunuz yerleriyle yeniden karşılaşmak kolay değildir elbet...
    Kolay değildir bunlarla baş etmek
    uğruna içinizi öldürmek.
    Zaman alır.
    O boşluk dolar elbet yaralar kabuk bağlar sızılar diner acılar dibe çöker.
    Hayatta sevilecek şeyler yeniden fark edilir.
    Bir yerlerden bulunup yeni mutluluklar edinilir.
    O boşluk doldu sanırsınız
    Oysa o boşluğu dolduran eksilmenizdir...
    gün gelir bir gün
    başka bir mevsim

başka bir takvim

başka bir ilişkide
    o eski ağrı
    ansızın geri teper.
    Dilerim geri teper.
    Yoksa gerçekten
    Bitmişsinizdir.

Zamanla yerleşir yaşadıkların çoğalır anlamları önemi kavranır.
    Bir zamanlar anlamadan yaşadığın şey çok sonra değerini kazanır.
    Yokluğu derin ve sürekli bir sızı halini alır.

Oysa yapacak hiçbir şey kalmamıştır artık..
    Mutluluk geçip gitmiştir yanınızdan
    Herşeye iyi gelen;

Zaman sizi kanatır...

aLinti

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Kasım 2015
iLaç değildir zaman,sizi sadece kanatır .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mum sadece aksesuar değil!

mum sadece aksesuar değil!

Artık mumlara biçimleri, kokuları ve renkleriyle sadece bir aksesuar olarak bakılmıyor. İnsan psikolojisini etkilediğine dair ciddi iddialar var. Bunları bilmek ister misiniz? Yeşil mum Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında. Mavi mum Renk...
  2. MuMLaR sadece aksesuar değil..

MuMLaR sadece aksesuar değil..

Artık mumlara biçimleri, kokuları ve renkleriyle sadece bir aksesuvar olarak bakılmıyor. İnsan psikolojisini etkilediğine dair cidde iddialar var. Bunları bilmek ister misiniz? yeşil mum:Hareketin ve verimliliğin sembolü olarak görülüyor ve vücut-beyin enerjisini dengelediği söyleniyor. Doğa tutkusunu arttırdığı da iddialar arasında. mavi mum:Renk uzmanlarına göre algı yeteneklerimizin...
  3. hastalarin sadece yarisi ilaclarini kullaniyor

hastalarin sadece yarisi ilaclarini kullaniyor

Hastaların sadece yarısı ilaçlarını kullanıyor Doktordan reçete alan kişilerin yalnızca yarısı, ilacını talimatlara uygun kullanıyor. Bunun en yaygın nedeni unutkanlık. Tedaviye uymamak, yaşam kalitesini düşürüyor. Hasta davranışlarıyla ilgili çalışmalar, doktordan reçete alan kişilerin, yalnızca yarısının ilacı talimatlara uygun olarak kullandığını göstermektedir. Tedavi planına uymamanın...
  4. Sadece zaman...

Sadece zaman...

Bugün zamanı anlatmak istiyorum size. Zaman kumlarla akmaz, geceyle bitmez, gündüzle uyanmaz. İnsan değildir zaman, nede hayvan. Ne yenilebilir zaman nede önüne geçilebilir. Ne düzensiz kanunlarımız durdurur onu nede biz. Öyle de kıymetlidir ki zaman, satın alamazsınız. Bir çerçeve koyup duvara asamazsınız. Her can sıkıntısında albümden çıkarıp bakamazsınız. Dünyada 2 çeşit insan vardır....
  5. sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sadece sizlerle paylaşmak istedim :)

sevgili muhabbet arkadaşlarım bilindiği üzre ben 4.5 aylık hamileyim :) ve ilk bebişim olmasındanmıdır nedir çok heyecanlıyım bebişime her aldığımı bayramlık kıyafet alan çocuklar gibi her önüme gelene göstermek istiyorum ama bulunduğum yer 40 kişi hemde 50 yaş üstü paylaşıcak kimse yok yani :uhu: bende sizlerle paylaşmak istedim...iyi yapmışım dimi :utan: bu arada yorumlarınızı bekliyorum :)...

Sayfayı Paylaş