gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

İlaç gibi meyve pepino

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

pepino peppino meyvesi hamilelikte pepino pepıno günde ne kadar yemeli Anavatanı Güney Amerika olan ve son yıllarda Türkiye’de de yetiştirilmeye başlanan tropikal egzotik meyve pepino, içerdiği yüksek potasyum oranı ile kan şekerini düşürüyor, barındırdığı A, B ve C vitaminleri ile kansere ve kalp krizine karşı koruyor. [​IMG]Kanser hücrelerinin yok olmasında büyük etki sağladığı ve kolesterolü düşürdüğü bildirilen pepino, hücre yenileyici özelliği çocukların gelişiminde, C vitamini deposu olma özelliğiyle taşıyor. Vücut direncini artırıyor, gen hastalığı, mide rahatsızlığı, anemiye (kansızlık) iyi geliyor. (Türkiye)

İlaç gibi meyve pepino konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyve Gibi Bereler

Meyve Gibi Bereler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. doktor gibi meyve

doktor gibi meyve

Arkadaşlar,Trabzon Hurması mini bir mucize gibi...Nerdeyse her derde deva:) Uludağ Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Ömer Utku Çopur, Trabzon hurmasının anavatanının Çin olduğunu, bu ülkenin yıllık 1 milyon 655 bin ton ile dünya üretiminin yaklaşık yüzde 70'ini karşıladığını belirtti. Kore, Japonya ve ABD'de de yetiştirilen Trabzon hurmasının Türkiye'de genellikle...
  3. Bu meyveler ilaçtan farksız

Bu meyveler ilaçtan farksız

kuşburnu marmelatının faydaları hamilelikte kuşburnu marmelatı gebelikte kuşburnunun faydaları marmelatı hamilelikte portakalın Cilt sağlığından tutun da genel sağlığımıza kadar meyvelerin birçok faydaları vardır Evimizden asla eksik etmemiz gereken meyveler birçok derde deva Bakın hangi meyve hangi hastalığa iyi geliyormuş Yapılan araştırmalarla, yüzyıllardır doğal şifa kaynağı olarak...
  4. Pepino meyvesinin faydaları

Pepino meyvesinin faydaları

pepino faydaları pepino meyvesi meyvesinin faydaları nasıl yenir İnanın ilkkez duyuyorum.Belkide benim duymadığım bilmediğim bir çok meyve vardır.Valla konu açarken öğreniyorum.Hem ben hemde siz bilgi sahibi oluyorsunuz.İnanın çok güzel birşey bu.Bilmediğim bir çok şey öğrendim.Buyrun meleklerim sizde öğrenin belki duyanlarınız bilenleriniz vardır ama bilmeyenler için pepino...
  5. İlaç Gibi Meyve Suları

İlaç Gibi Meyve Suları

sağlık,sağlıklı beslenme,herşeyin başı sağlık,meyve sularının faydaları,meyve suyu,şifalı meyveler,hangi meyve neye iyi gelir. ntioksidan etkili vitamin depoları meyve suları aynı zamanda çeşitli rahatsızlıkların da ilacı... Uzmanlar meyve yemenin bile meyve suyu içmek kadar etkili olmadığının altını çiziyorlar. İşte yaz mevsiminin ideal meyve suları ve birbirinden mucize faydaları…...

Sayfayı Paylaş