gebe
  1. emelsunar

emelsunar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İlaç Yardım

Konu, 'Gebelik' kısmında emelsunar tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba kızlar elinizde tüp bebek tedavisinden kalan ilaçlara ihtiyacım var. 3. denememi yapacağım Allah nasip ederse ancak raporlu hakkım kalmadığı için zor durumdayım. İlaçlar çok maliyetli eğer elinde ilaç olan arkadaşlar varsa uygun bir ücret talebiniz de olursa almak isterim. mail adresim [email protected] bana buradan ulaşırsanız çok sevinirim...

İlaç Yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilaç

ilaç

İnsan tenine haricen sürülen ilaçlar dini hayatını ıslah etmeye, İlaç dini doğru ve halis olarak yaşamaya, faydalı ilme, öğüt dinlemeye, ferah ve sivince, İlaç içmek rızka, İlacı yutarak almak günahkarın tövbe etmesine, inançsızın hidayet bulmasına, cahiilin ilim meclislerinden istifade etmesine yahut faydalı kitap okumasına, Fitil kullanmak gizli sırları öğrenmeye, bir meselede bilgi...
  2. yardım....

yardım....

merhabalar avukat bey size bir sorum olacaktı cevaplarsanız sevinirim . Şimdi kısaca anlatayım durumu.Benim annemin babası öldü. Ve ölmeden önce vasiyet fln tarzı bişi yazmadı ve toprakları bölüşülemedi.Her bölüşülmeye kalktığında kavga cıkıyor :D:D yeni bir yasa cıkacakmış acaba böyle bişi varmı onu soracaktım.Toprak bölüşümüne devlet el atıyormuş yani biz elimizi değmeden mahkeme mahkeme...
  3. primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

primolut N ilaç kullananlar yardım lütfen.

Merhabalar kızlar ben adet düzensizliği çekenlerdenim. Dokdorum bana iki üç gün kullanmam için Primolut N denilen bir ilaç verdi bu ilacı kullananlar oldu mu ne işe yarıyor adetimi düzene mi sokacak bu ilaç ? Birde acaba bu ilacı kullananlar da adetler düzene girdi mi ?
  4. Yardım

Yardım

Kızlar yardım annisler hamisler 1.5yasinda bebeğim var bugün hamile olduğumu öğrendim oğlum emiyor yardım ya memeden nasıl kesebilirim
  5. Yardım

Yardım

Moralim çok bozuk hamileyim ikinci bir çocuğuma seviniyorum fakat 1.5yasindaki oğlumu memeden kestim psikolojim bozuldu o her meme istediğinde içim acıyor kendimi suçluyorum

Sayfayı Paylaş