gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

ilahi aşk şarabı

Konu, 'I-İ' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Rüyada görülen bade, kadri yüce temiz bir kadina isaret eder.

ilahi aşk şarabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şarabın yıllanması

şarabın yıllanması

Şarabın Yıllanması Dünyanın çeşitli yerlerinde yetiştirilen üzümlerin renkleri de çok çeşitlidir. Şarap yapımında kullanılan üzümlerin renkleri iki ana gurupta toplanır. San ile yeşil arasında rengi olanlara 'beyaz üzüm', kırmızı ile mavimsi siyah renk arasında olanlara 'siyah üzüm' denilir. Kırmızı şaraplar siyah üzümden yapılırken, beyaz şarapların da sadece beyaz üzümlerden yapıldığı...
  2. Göksel - Aşk Şarabı

Göksel - Aşk Şarabı

Beni terk edip gittiğinden beri Saymadım kaç gün geçti Ağlıyorum,özlüyorum dön sevgilim bekliyorum Ağlıyorum,özlüyorum dön artık seni bekliyorum Aşkımız eski bir film gibi Siyah beyaz bazen renkli O kadın aynı ben gibi ağlamaklı kaybetmiş sevdiğini O adam aynı sen gibi gururundan terk etti ve gitti Aşk şarabından içtim Bi hoş oldum kendimden geçtim Bilmiyorum aklında mıyım Bir ihtimal...
  3. İlahi Aşk işte öyle bir şeydir ...

İlahi Aşk işte öyle bir şeydir ...

ilahi aşk hikayeleri ilahi aşk '' Aşk nedir? dediler Mansur'a. Sabredip bekleyin dedi. Üç güne varmaz görürsünüz. Önce kollarını ayaklarını kestiler Her uzvu Aşk dedi. Astılar, bedenini o yine Aşk dedi. Yakıp küllerini nehre saçtılar Her bir zerresi Aşk ile Enel-Hak dedi.'' ''AŞK'TA ABDESTİ, SAHİBİNİN KANIYLA ALİNACAK İKİ REKAT NAMAZ VARDIR '' Aşk, insan duygusal alanı içinde en karşı...
  4. Şarap Mahzeni

Şarap Mahzeni

şarap mahzenleri şarap mahzeni 212 326 46 46 Faks : 212 259 66 87 Yer : Beşiktaş Adres : Çırağan Palace Hotel Kempinski, Çırağan Cad. No:32 Beşiktaş İstanbul Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : ciragan palace kempinski Çırağan Palace Kempinski Hotel İstanbul bünyesinde hizmet veren "Şarap Mahzeni", her gün...
  5. İlahi Sözleri

İlahi Sözleri

İlahi Sözleri de paylaşır mısınız rica etsem sitenizde? Paylaşımınız için şimdiden çok sağolun arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş