gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ilahi Cem

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

CMYLMZ sen halkın adamısın canım kalabalıktan neden sıkıldın.......;
    OYUNU REJİDE İZLEDİ!
    BAŞROL OYUNCUSU EMRE BASALAK'IN KIZ ARKADAŞINA EVLİLİK TEKLİF ETTİĞİ MÜZİKALİ CEM YILMAZ 'ÇOK KALABALIK' DİYE REJİDE SEYRETTİ; 'SPOTU BEN TUTARIM' DEDİ..

Küçükçekmece Belediyesi'nce yapımı tamamlanan Sefaköy Sanat Merkezi'nin açılışında Haldun Dormen'in sahnelediği 'Dün Gecce Yolda Giderken Komik Bir Şey Oldu' isimli müzikal, izleyiciyle buluştu. Ünlü isimlerin katıldığı geccede Cem Yılmaz da bulunuyordu. Ancak Yılmaz, oyunu konuklar arasında değil, rejide izledi. Nedeni sorulduğunda ise 'Takip ışığını ben kullanmak istedim, spotu ben tutacağım' diye esprili bir yanıt verdi.

Zemin etüdünü ben yaptım
    Sakin bir ortamı tercih ettiğini söyleyen Yılmaz, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay'la yan yana gelince 'Aziz Başkan harika bir salon yapmış, binanın zemin etüdünü de ben yaptım' diyerek herkesi güldürdü. Yeniay'ın salonda gösteri yapması teklifi karşısında ise Yılmaz; 'Seve seve' diye yanıt verdi.

ilahi Cem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. la ilahe illallah ilahisi

la ilahe illallah ilahisi

la ilahe illallah ilahisi lailaheillallah ilahisi la ilahe illallah sözleri le lailaheillallah sözleri Çiçekteki özü arı neylesin Allah için zikredenler söylesin Kalbim yanar muhammedin aşkıyla Arzu eden şimdi gönül neylesin La ilahe illallah Muhammedin Rasulallah Gök yüzünde uçan kuşa baktın mı İftar vakti her tarafı yaktın mı Bulutların efamı da son buldu Güneş battı ezan sesi duydun mu La...
  2. çok pişmanım ya ilahi

çok pişmanım ya ilahi

çok pişmanım ya ilahi çok pişmanım ilahi sözleri ilahisi sözleri ya ilahisi AŞKINDANDIR DİVANEYİM DÖNE DÖNE PERVANEYİM YIKILMIŞIM VİRANEYİM ÇOK PİŞMANIM YA İLAHİ nakarat: GÜNAHIM ÇOK YÜZÜM KARA BİÇAREYİM GÖNLÜM YARA YA RABBENA MERHAMET BİZ GÜNAHKAR KULLARINA SON UMUDUM TÖVBE ETMEK TEK ARZUM SANA YÖNELMEK SENİN YOLUNDA CAN VERMEK ÇOK PİŞMANIM YA İLAHİ nakarat AKLIMA GELİR GÜNAHLAR DOLAR BU...
  3. 'La İlahe İllallah'

'La İlahe İllallah'

'La İlahe İllallah' demenin çok ilginç bir fazileti varmış..ben ilk okurken çok şaşırmışdım... La İlahe İllallah Dedİğİmİzde Dİlİmİz Damağımıza 5 Kere Vuruyor Ve Damağımızdan Salgılanan Bİr Sıvı Algılama GÜcÜmÜzÜ Arttırıp Zİhnİmİzİ AçıyormuŞ Kelİme-İ Sahadet Getİrİrkende Ayni Olay GercekleŞİyormuŞ Rabbİmİzİn Sonsuz Hİkmetlerİnden Sadece Bİr Tanesİ Daha Kİm Bİlİr Bİlmedİgİmİz Farkında...
  4. İlahi Sözleri

İlahi Sözleri

İlahi Sözleri de paylaşır mısınız rica etsem sitenizde? Paylaşımınız için şimdiden çok sağolun arkadaşlar.
  5. En güzel İlahi Sözleri

En güzel İlahi Sözleri

En güzel İlahi Sözleri İlahilerin Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden ilahi sözleri isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda kulaklarınızın pasını silecek ve ruhunuzu dinlendirecek ilahi sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bizden Selam Götürün Yağan Nur-i Hüdaya Merve ile Safa’ya Muhammed Mustafa’ya Bizden selam götürün Yalvarıp Rabbimize Dualar edin bize Muazzam Kabe’mize...

Sayfayı Paylaş