gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ilahii Cem Yılmaz

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

komedyen Cem Yılmaz bildiğimiz gibi çok müzip birisi akla gelmeyecek davranışlar içinde bakalım bu sefer ünlü komedyen enteresan olark ne yapmış haberimizde.....

MİMİ ROLÜNÜ SMS İLE ALDI!
    AROG FİLMİNDE OYNAYAN NİL KARAİBRAHİMGİL, ROL TEKLİFİNİ CEM YILMAZ'DAN FARKLI BİR YOLLA ALDIĞINI SÖYLEDİ...

Nil Karaibrahimgil, bir gün evde otururken Cem Yılmaz'dan cep telefonuna 'Taş devrinde anaokulu öğretmenisin, adın Mimi' şeklinde bir mesaj geldiğini belirtti. Bu mesaja çok şaşırdığını belirten güzel şarkıcı, 'Cem Yılmaz'ı tanıyorum ve çok seviyorum ama hiç böyle bir şey beklemiyordum. Mesajdan sonra çok güldüm' dedi.

Nil Karaibrahimgil, Cem Yılmaz'ın film teklifi karşısında hissettiklerini de şu sözlerle anlattı: 'Böyle bir teklife kim hayır der! O kadar insanı davet eden, tahrik eden ve eğlenceye çağıran bir şey ki ben de 'evet' dedim, bakalım bu maceranın sonunda ne olacak diye. AROG'a öyle girdim.'

ilahii Cem Yılmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cem yılmaz

cem yılmaz

23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de 1995'in Ağustos ayında gerçekleştirdi. 1995 Aralık tan itibaren de Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesi altında gösterilerine devam etmektedir. 2001 yılı sonuna kadar toplam gösteri sayısı 1200'ün üzerinde olup,...
  2. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  4. Cem Yılmaz oy kullanırsa

Cem Yılmaz oy kullanırsa

ünlü şovmen Cem yılmaz oy vermeye giderde olay olamzmı.... yine muzipti ehr zamanki gibi...... 'ZENCİ ADAY OLSAYDI VERİRDİM!' ÜNLÜ ŞOVMEN CEM YILMAZ OY KULLANIRKEN ETRAFINDAKİLERİ GÜLMEKTEN KIRDI GEÇİRDİ.. Mührü elini alan şovmen 'Zenci bir aday olsaydı oyumu ona verirdim' dedi Ünlü şovmen Cem Yılmaz oyunu Levent Lütfi Banat İlköğretim Okulu'nda kullandı. 2 saat sıra bekleyen Cem Yılmaz,...
  5. şarkıcı Cem Yılmaz

şarkıcı Cem Yılmaz

ünlü şovmenimiz şarkıcılığamı soyundu..... Hayran kitlesini kaybedebilir bence :D:D 15 OYUNCUYLA DÜET YAPTI! SUZAN KARDEŞ, MAKYÖZLÜĞÜNÜ YAPTIĞI OYUNCULARLA ALBÜM HAZIRLADI. CEM YILMAZ VE NEJAT İŞLER’İN DE ŞARKI SÖYLEDİĞİ ALBÜMÜN ADI ‘MAKYAJ ODASI ŞARKILARI’ OLDU Ünlülerin makyaj odasında mırıldandığı şarkılar albüm oldu! Uzun yıllar tanınmış simaların makyözlüğünü yapan, ardından Balkan...

Sayfayı Paylaş