gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

İlave Saç Ekipmanları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

ilave saç İstediğiniz Gürlükte İstediğiniz Uzunlukta İstediğiniz Dalgada Kıvırcık Düz Adet Sınırlaması Olmadan Saçlarınızı Hayalinizdeki Görüntüye kavuşturuyorsunuz bu saç çıtçıtlarıyla işte onlardan birkaç örnek:)

İlave Saç Ekipmanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilave etmek

ilave etmek

Temiz ve helal olan yemek, para, su, diğer dünyalıklara bir şey ilave edilerek arttığını görmek kolaylıkla elde edilecek, sadaka verilmek suretiyle bereketlenecek rızka, İlave etmek sözü fazlasıyla aktarmaya, bir ihtiyacı gidermeye, Bekar birinin elbisessine başka bir elbise eklediğini görmesi evlenmesine, Her çeşit binit vasıtasına bir yenisini eklemek rütbeye, derece artışına, Temiz ve...
  2. Şirket ortakları alacaklarını sermayeye nasıl ilave eder.

Şirket ortakları alacaklarını sermayeye nasıl ilave eder.

varlık barışının sermayeye eklenmesi varlık barışı sermayeye eklenmesi ortaklara borçların ilavesi ortaklar cari hesabının ortaklara borçlar hesabının ilavesi Bazı Varlıkların Milli Ekonomiye Kazandırılması Hakkındaki Yasa'nın 3'üncü maddesinin ikinci fıkrası hükmü gereği olarak Gelir veya Kurumlar Vergisi mükelleflerince sahip olunan ve Türkiye'de bulunan ancak yasal defter kayıtlarında...
  3. saç

saç

saçım koyun yünü gibi kendim kestim bitarafı yamuk bitarafı uzun çok kötü kabarık kırık dolu iğren. napıcam
  4. sivil savunma ekipmanlari

sivil savunma ekipmanlari

.erhabalar bana acilolarak arastirma konum icin b azı sivil savunma ekipleri hakkında bilgi verir misiniz?
  5. Zemzem azaldıkça içine su ilave etmek günahmı?

Zemzem azaldıkça içine su ilave etmek günahmı?

Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Zemzem, doyurucu ve hastaya şifa vericidir.) [Bezzar] (Zemzemi, belalardan korunmak niyeti ile içeni Allahü teâlâ korur.) [Hakim] Abdullah ibni Mübarek hazretleri, (Resulullah, “Zemzem, içildiği niyete göre faydalı olur” buyurduğu için bende kıyamette susuzluktan kurtulmak için zemzemi içiyorum) derdi. (İbni Mace) İbni Abbas hazretleri de, zemzem içerken...

Sayfayı Paylaş