ilerde çocuğunuz nasıl olacak :)

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye

İlerde çocuğunuz nasıl mı olacak ?
    tıklayın görün melekler :)

çocukları paylaşalım görelim :clapping:

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

o tombalak benim çocuğum olamaz boşanıyorum uleyynnnn :D

3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye

:D:D keşke resmide paylaşsaydın belen :)

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye

yok artık beee hahahahahahaha tövbe Bismillahh

5. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye

ama kızlaaaaar fotoları paylaşında bizde gülelim :D

ilerde çocuğunuz nasıl olacak :) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuz bir bağımlı mı? Nasıl anlarsınız?

Türkiye`de gençlerde madde bağımlılığı her geçen gün artıyor. Kullanım yaşı da gittikçe düşüyor. Uzmanlar zaman geçirilmeden önlemlerin alınması yönünde anne-babaları uyarıyor.Anne-babaların çocuklarına sevgiyle yaklaşmaları, onları dinlemeleri ve onlarla ilgilenmeleri halinde çocuklarının madde bağımlısı olmaları engellenebilir. Madde bağımlılığına işaret eden davranış biçimleri nelerdir?...
  2. Bebeğiniz Nasil Olacak

bebeğiniz nasıl olacak hangi bebeğiniz olacak 2 on hangi 2 on nasıl çocuğunuz BURDAN Çıkan bebek resimlerini de görelim bakalım bebeğiniz nasıl
  3. Çocuğunuz durmadan bir şeyler mi istiyor ? Nasıl başedeceksiniz ?

Çoğu zaman markette çikolataların bulunduğu reyonda ya da oyuncakçı önünde ağlayan, tepinen çocuklar ve etrafın bu durumdan rahatsız olduğu endişesi yaşayıp "tamam sus artık ne istiyorsan alıyorum" diyen anne babalar görürüz. Evde istediğine çok benzeyen oyuncağı olmasına rağmen onu aldırtmak için size yalvarır, ağlar, tepinir hatta kendisine ya da çevresine zarar vermeye başlar....
  4. Baharda saçlarınız nasıl olacak?

2008 bahar aylarında hangi saç modellerinin moda olacağını biliyor musunuz? Baharda sokaklarda omuz üzerinde kesilmiş saçlar görmeye hazır olun, hem dalgalı hem de düz saçlılara uygun birçok modern stille karşılaşacaksınız... İşte önümüzdeki bahar en çok rastlayacağınız saç stilleri 60'ların tarzı Uygulaması ve kullanımı kolay bir tarz. Yapmanız gereken şey, saçlarınızın arkasını ensenizi...
  5. Cocuk ve kariyer...nasil olacak?

Kariyer de yaptım, çocuk da. İki tatlı kızım var. Yatırım Bankacılığı ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak, koşan, hatta uçan tempoda çalışan 5 departmandan sorumluyum ve kızlarım da ayakları üzerinde durabilen, sağlıklı, mutlu ve başarılı çocuklar olarak hayata hazırlar. Günümüzde çalışma hayatında zorluklarla karşılaşan kadınlar olabiliyor. Bence belli sektörlerde...
  6. çocuğunuz nasıl ders çalışıyor?

Sessiz ve düzenli ortamda ders çalışmanın daha verimli olduğunu düşünenlerdenseniz, yanılıyorsunuz… Bakın uzmanlar bu konuda ne söylüyor? Çocuğunuz ders çalışırken müzik mi dinliyor? Bütün ısrarlarınıza rağmen ödevlerini çalışma masasında değil de, koltukta mı yapıyor? Ya da bir eliyle yazı yazarken, diğeriyle kalem mi çeviriyor? Velileri telaşlandıran bütün bu davranışlar aslında çocuğun...
  7. Bayramda hava nasıl olacak ?

bayramda hava durumu nasıl olacak ? bölge bölge hava durumu 2011 Evet kızlaaar Bayram geldi çattı bile her yerde inanılmaz bir soğuma başladı. Şimdi gerek tatile çıkanları gerekse memleketinde Bayramı karşılayacak arkadaşlarımızı ilgilendiren bir konudan bahsetmek ve bölge bölge hava durumunun nasıl olacağı ile alakalı bilgiler vermek istiyorum. Merak edenler için bayramdaki hava durumu şu...
  8. Çocuğunuz İştahsızsa İştahını Nasıl Açacaksınız ?

çocuğun iştahı nasıl açılır çocuğun iştahını açmak için Sevgili melekler, annelerin büyük çoğunluğunun şikayet ettikleri konuların başında çocuğun iştahsızlığı gelir. Çocuğun iştahını açmak için her türlü yol denese de bazen anne başarılı olamayabilir. Eline yemeğini alıp parklarda peşinden koşsa da bir türlü yediremeyen anneler için çocuğun iştahı nasıl açılır, neler yapılmalı...
  9. Hürrem Sultanın Ölümü nasıl olacak nasıl ölecek

Kızlar bu dizi olarak seyrettiğimiz Hürrem sultan asıl olan hikayede nasıl son buluyor yani ne şekilde ve kimin tarafından öldürülüyor acaba bilgizsi olan bana net olarak birşeyler yaza bilirse sevinirim çok merak ediyorum. Hürreme ölüm :)
  10. Game Of Thrones dizisi nasıl bitecek,finali nasıl olacak ?

george RR martin 6. kitabı mı yazıyor? Game Of Thrones'ın finali sürpriz mi? game of thrones'ın finali nasıl? game of thrones finali ne zaman, İpuçları neler, the winds of winter ne zaman satışa sunulacak,game of thrones'ın oyuncuları kimler, Ünlü dizi Game Of Thrones'un yazarı ilginç açıklamalarda bulundu. Game Of Thrones'un beş serisi bitti. Game Of Thrones'un yazarı George RR Martin...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ilerde cocuğunuz nasıl olacak

,
  2. ilerde çocuğum nasıl olacak

,
  3. ilerde nasıl çocugunuz olacak tıklayın görün

,
  4. çocuğunuz nasıl olacak,
  5. ilerde çocuğun nasıl olacak facebook,
  6. çocuğun nasıl olacak uygulaması,
  7. bebeğimiz nasıl olacak,