gebe
  1. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0

İleri hızlı hareketli sperm?????

Konu, 'Kısırlık' kısmında Berrakmavi tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar eşimin sperm sayısı çok iyi çıktı. Fakat ileri hareketli oranı yüzde 14. Doktorum bunub biraz az olduğunu, daha iyi olması gerektiğini söyledi. İnternette araştırdım. Yüzde 25 olmalıymış. Olmaya çocuğunuz olur ama olmayacak diye bir şey yok dedi. Eşim ergenlik zamanı varikosel ameliyatı filan olmuş. Ama bu ameliyattan sonra erkeklerin çocuğu oluyor. Sorunumuzun çift taraflı olmasından korkuyorum. Eşimde olsun problem olmasın... Hiç bu konuda bilgisi olan var mı? Malum yaşayanlar kitap gibi biliyor her bir şeyi. Ya da eşinin bu oranda olup hamile olan var mı? Paylaşırsanız çok sevinirim. Lütfen yardımcı olun bana!!!

2. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Niye kimse cevap vermiyoooor? :(

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Canım geçmiş olsun..Eşinizin durumu çocuğunuzun olmasına engel değil.Bir kaç arkadaşımın eşi varikosel ameliyatı oldu çocuklarıda oldu..Beslenmenize dikkat edin sitemizde sperm sayısını,hızını artıran ,bayanlar için yumurtlamaya yardımcı kürler mevcut..Aynı zamanda hamile kalmak isteyenlerin topiği mevcut.Ordan arkadaşlardan bilgi edinebilirsiniz.Sizde sorun varmı?Kaç yıllık evlisiniz?Ne zamandan beri çocuk istiyorsunuz?

Berrakmavi bunu beğendi.
  4. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Çitos cevapladığın için teşekkür ederim. Bende yumurtlama bozukluğu var. pkoya bağlı olarak. Klomene başladım kullandım doktora gittim derken bana doktor ne dese beğenirsiniz...? İlacı yanlış kullanmışsın. Günde bir değil iki kez kullanmalıymışım. Eczacı sağ olsun bir güzel yazmış ki kutunun üstüne. Prospektüsünü de açıp bakmıştım. Tedaviye yeni başlayanlar için günde bir diyordu. ama bu ay boşa gitti. Ultrasonda baktı doktor ve yumurtaların gelişmemiş dedi. Ağladım... Bütün moralim alaşağı oldu tatilden yeni dönmüşken. Hep aksilikler beni buluyor... Umarım önümüzdeki birkaç ay artık bana umut verir.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba canım..Sana işine yarar bilgiler vermek istiyorum benimde çocuğum yok 16 yıl oldu..Kısacası en son menepoz sınırına yakın oldum..Bitkisel kürlerle Allahın izniyle menepoza girmedim..Sana tavsiyem her gün düzenli olarak fındık ve incir ye..Hayıt meyvası var aktardan al düzenli iç..Üzülme senin sorunun ciddi değil şükür et Allaha:) Tedavisi mümkün bir rahatsızlık..Canını sıkma dmekki böyle hayırlıymış bu ay olmassa öbür ay olur yeterki sabırlı ol hayırlısını iste..Aşağıda vereceğim linke tıkla orda işine yarar kürler bulacaksın Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah :)Kafana takılan bir şey olursa sor çekinme canım:)
    http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz.html

Berrakmavi bunu beğendi.
  6. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    eşin keçiboynuzu pekmezi yesin günde iki kere ..çok etkili ve spermlere çok ii geliyor haberin olsun ..

Berrakmavi bunu beğendi.
  7. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim Çitos. İnşallah halledilebilir bir şeydir. Dua ediyorum, yalvarıyorum Allahıma. Sana da hayırlısıyla bir evlat nasip etsin. Fsh ın kaç çıkıyor senin? O yüksek olduğunda menapoz başlangıcı deniyor sanırım. Benim 6 falan çıkıyor. İnciri evet kullanmayı düşünüyorum. Sağ ol. Hayıt tohumu da kaynatıp içtim adet düzensizliği için. Bi ara her gün demleyip içtim. Her şeyden çabuk usanıyorum. Devam ettiremiyorum işte... İnşallah bu önümüzdeki aylar müjde getirir bana.

İleri hızlı hareketli sperm????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Daha hızlı ve daha iyi yanıt veriyor...

Daha hızlı ve daha iyi yanıt veriyor...

Arama motoru Google, "Google Chrome" adlı yeni web tarayıcısının deneme versiyonunu bugün başlatacağını açıkladı.FOX televizyonunun haberine göre, Google yeni web tarayıcısının prototipini bugün kullanıma sokacak. Google yetkililerinin arama motorunun resmi bloğundan yaptıkları açıklamaya göre, "Google Chrome" adı verilen ve Windows kullanıcılarının yararlanabileceği yeni...
  2. İyi Geceler Gifleri hareketli güzel ve hayvanlı

İyi Geceler Gifleri hareketli güzel ve hayvanlı

İyi geceler.... Birbirinden farklı ve tatlı iyi geceler gifleri... Seç beeğen kullan :D
  3. İyi Geceler Gifleri Hareketli Resimleri

İyi Geceler Gifleri Hareketli Resimleri

Bu konu; iyi geceler gifleri, iyi geceler hareketli resimleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sevdiklerinize gece yatmadan önce bir mesajla iyi geceler dilemek istiyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız hareketli iyi geceler resimleri işinize yarayacak. Hemen birini seçin ve face hesabınızdan iyi geceler gifinizi paylaşın..
  4. Sağlıklı ve iyi sperm üretmek için ne yapmalı;?

Sağlıklı ve iyi sperm üretmek için ne yapmalı;?

sperm kalitesini yükseltmek için ne yapmalı,sağlıklı sperm için ne yapmalı,sperm sayısını fazlalaştırmak için ne yapmalı,kaliteli sperm için ne yapmalı,sperm üretimi hakkında bilgiler Spermin sağlığı ve kalitesi gebelik yolunda en önemli konulardan birisidir. Erkeklerin tamamının sağlıklı sperme sahip olmadığı kesindir. Bunun altında yatan en önemli sebepler ise yaşam kalitesi, beslenme...
  5. Spermin faydaları nelerdir ?

Spermin faydaları nelerdir ?

Spermin üreme üzerindeki bilgisi dışında eminim ki farklı özelliklerini yeni duyucaksınız.Canlı hücre olma özeliğinden ötürü cilt üzerinde inanılmaz faydası olduğu uzmanlar tarafın dan vurgulanan sperm , cildi yenileyerek gençleştiriyor muş. Peki sperm nasıl ve hangi özelliklerinden ötürü cildi gençleştiriyor tüm detayları yazımızın devamın da bulabilirsiniz.Öncesi Spermle gelen güzellik...

Sayfayı Paylaş