gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ilerleme ler var

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat'ın başını bağlama isteyen annesi ona ayarladığı öğretmen rolündeki Hatice Şendil ile gündelik yaşamdada aşk mı yaşıyorlar acaba sorusu ortaya atıldı.....
    VADİ'Yİ KARIŞTIRAN JENERİK!
    KURTLAR VADİSİ PUSU’DA HATİCE ŞENDİL’İN İSMİ JENERİKTE 2’NCİ SIRAYA YÜKSELDİ ORTALIK KARIŞTI...

KURTLAR Vadisi Pusu dizisine Polat’ın annesinin evlenmesini istediği Ebru karakteriyle dahil olan Hatice Şendil’in isminin jenerikte Necati Şaşmaz’ın ardından ikinci sıraya yerleşmesi kafa karıştırdı. Şendil’in adının “Büyük İskender” (Musa Uzunlar), “Muro” (Mustafa Üstündağ), “Memati” (Gürkan Uygun) gibi isimlerin önüne geçmesi genç oyuncunun Necati Şaşmaz ile ilişki yaşadıkları iddiasını tekrar gündeme getirdi. Hatice Şendil’in jeneriğe Necati Şaşmaz’ın “gönül kontenjanından” girdiği de iddia edildi.

Şendil bu dedikodularla ilgili olarak sessizliğini ilk kez VATAN’a bozdu: “Jenerikte ismimin ikinci sırada yer alması çok teknik bir olay. Bunu herkes bilir. Bugüne kadar hep başrol oynadım ve adım ya birinci, ya da ikinci yazılıyordu. Sinema tarihinde de böyledir, dünyada da. Başka bir açıklaması yoktur. Başrol erkek ve başrol kadın, bir ve iki diye yazılır. Her yerde böyledir. Ben de kadın başrolüm.” Şendil, Şaşmaz ile ilişkisi konusunda yorum yapmadı.

ilerleme ler var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 70'ler

70'ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En Ler

En Ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 80'ler

80'ler

otoban kasetleri otoban şarkıları kaseti kaset 2 kaseti OTOBAN SERISI Sehirlerarasi otobüslerde çalan Otoban-1, Otoban-2 diye habire devami çikarilan bir kaset serisiydi. Dönemin uyanik bir yapimcisi pöpüler arabesk-fantezi sarkilari toplamis aralarina da embesil fikralar dösemisti. Fakat dönemin de embelissiliginden kaynaklaniyor olsa gerek pek bir tuttu bu seri. Sehirlerarasi...
  4. Mini ' Ler =)

Mini ' Ler =)

Bunlarda mini giyen Meleklerimiz icin :) cok hoslar degilmi :tik: :)
  5. Tiger leriniz Burada

Tiger leriniz Burada

2011 sezon, tiger, markası, ayakkabı, modelleri, spor, renkli, modelleri buradan bulabilirsiniz. Tiger spor ayakkabı denince hemen aklıma bir anım gelir. Bundan bir kaç sene önceydi sanırım bu tiger markasını ilk duydum ve bakıyorum herkesin ayağında aynı model ayakkabılar. Alalala dedim herhalde bu ayakkabılarda şu heryerde ucuza satılan dandirik ayakkabılardan hereksin ayağında yine...

Sayfayı Paylaş