gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

iletmezsen ölümü görrrrrrr maillerin yaşantımızdaki öğrettikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bu zamana kadar bana zincir e-posta gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim; Sayelerinde tuvalet temizlemekte kullanıldığı öğrendiğim kolayı içemez oldum.

Aids virüsü taşıyan iğnelerkıçıma batar korkusuyla sinemaya gidemez oldum.

Deodorantlar kanser yapıyor diye sayelerinde artık bir domuz gibi kokmaya başladım.

Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefonlara da cevap vermiyorum.

İçinden fare ya da fare zehiri çıkar diye hiçbir kutu içeceği içmiyorum.

Çok sevdiğim içkime ilaç koyup beni uyuturlar,organlarımı çalarlar ve buz dolu bir küvetin içinde
    uyanırım diye bana yaklaşanları da tersliyorum.

Neyim var neyim yoksa satıp hastanede yatan ve büyük ihtimalle ölmek üzere olan çocuklara yatırmayı düşünüyorum.
    Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten de evden dışarı çıkamaz oldum.

Tuz Gölü'ne Konya'nın katkılarından dolayı yemeklerim tuzsuz tatsız.

Msn paralı olacak;Adam yeşerecek mi,sararacak mı beklemekten de gına geldi.

Excel hala ne zaman emekli olacağımızı da bildirmedi.

Bir maili forward etmedim, başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı da
    kaybettim.

Multipl skleroz olunuyormuş diye diyet ürünleri düşmanıma bile tavsiye etmiyorum.
    Yerli malı kullanacağım derken marketlerde barkodu 869 ile başlayan ürünleri aramaktan da gözlerimin
    biraz daha bozulduğunu farkettim.

Sevgili dost ve arkadaşlarımdan gelen;
    'lütfen okuyunuz', 'çok önemli', 'aman virüse dikkat', 'bilmem kim para dağıtıyor', 'en az beş kişiye yolla', 'inanmadım ama doğruymuş', 'kişiliğini test et', 'tıkla para yolla, tıkla yardım et', 'bilmemkim seni gözetliyor', 'bilmem kime mail at, haddini bildir', 'onu yeme bunu ye' şeklinde başlayan kerameti kendinden menkul, nev'i şahsına münhasır bu mailler sayesinde hep beraber 'kafayı çizme'ye ne kadar yakın olduğumuzu da müşahade etmiş oldum.

ŞİMDİ: Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiyegöndermezsen;
    Bilesin ki bir kuş sabah akşam kafana *ıçacak ve hayatı sana dar edecektir.

Bir Dost...

ALINTIDIR...Maillerden bıkkınlık geçirenler için..

2. BaLbAdEm

BaLbAdEm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: iletmezsen ölümü görrrrrrr maillerin yaşantımızdaki öğrettikleri
    hakkaten yaa ne kadar çoğaldı bu tür mailler açmadan siliorum artık :)

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hımmm tam benlik gıcık oluyorum bu tarz maillere...
    teşekkürler güzeldi.

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh: ayyy öldürdün beni esenacım yaa...
    al bendende o kadar canım..emeğine sağlık

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ya ınamamzsın gecen gun evde mushabbetı olmustu bunun..kopmustum..emegıne saglık

iletmezsen ölümü görrrrrrr maillerin yaşantımızdaki öğrettikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğin Aileye Öğrettikleri :)

Bebeğin Aileye Öğrettikleri :)

Bebeğin Aileye Öğrettikleri :) Hareketli bebekler: Bütün bebekler hareketlidir. Hareketli veya aktif bebekler diğerlerinden farklı olarak her çeşit uyarıya fazla reaksiyon verirler. Bu durumda şu yöntemler yardımcı olabilir. - Bebeği tutarken acele etmeyin. - Bebeği gerekmedikçe tutmayın. Örneğin banyo yerine onu silebilirsiniz. - Bu bebeklerin geniş alanlardan hoşlanmadigini aklinizda...
  2. orucun bize öğrettikleri

orucun bize öğrettikleri

Oruç, bedenimizi dinlendirmenin ötesinde bizim helal merkezli bir hayat yaşamamız için önümüze kapı açar. Nefsî arzularımızı zaptederek irademizi güçlendirir. Nefsi frenler Nefsin gemlenmesi, frenlenmesi bakımından açlığın büyük faydaları vardır. Aç ve susuz kalma ve riyâzet yapma ancak ibadet niyetiyle yapılırsa bir değer ifade eder. Bu niyet Müslümanlıkta oruç şeklinde tecelli eder. Allah...
  3. bir dilencinin krala öğrettiği

bir dilencinin krala öğrettiği

Hikâyeye göre bir kral, sabah gezintisi sırasında bir dilenciye rastlar. "Dile benden ne dilersen" diye soran krala dilenci gülerek, "sanki benim her dileğimi gerçekleştirebilecekmiş gibi soruyorsunuz" der. Kral bu cevaba şaşırır ve sohbet ilerler. "Pek tabii her dediğini yerine getirebilirim. Sen söyle bakalım, ne istiyorsun?" "Söz vermeden önce iki kez...
  4. mail adresi...

mail adresi...

okudum hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim güzel bir hikaye .. keyifle okumanızı diliyorum... Personel şefi kısa bir iş görüşmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptıktan sonra şunu söyler: " - İşe kabul edildin, bana e-mail adresini ver, sana başlama tarihini ve getireceğin evrakları bildireceğim." Adam boynu bükük bir şekilde bilgisayarının ve tabii ki e-mailinin...
  5. Saç Renginizin Yaşantınıza Etkileri

Saç Renginizin Yaşantınıza Etkileri

orta kahve saç rengi İlginç bilgiler buldum sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.Okuyun siz de bilgilenin çünkü gerçekten önemli şeyler anlatılıyor... Eğer sarışınsan… GÖZLERİNİ KORU Kadınlar, erkeklere nazaran daha yüksek oranda yaşa bağlı makula dejenerasyonu (körlüğe kadar varabilen bir sağlık durumu) olma riski taşır. Doctors at Trump Place’ın kurucusu Doktor Svetlana Kogan, açık renk...

Sayfayı Paylaş