gebe
  1. AskinAy

AskinAy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ılgı alanlarınız neler

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında AskinAy tarafından paylaşıldı.

Benımkıler: oglum

seyahat

moda

yemek

kozmetık

kıtap okumak

muzık

dans

psıkolojı

dergıler

ınternet

([ı]sızınkıler neler)[/ı]

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ılgı alanlarınız neler
    beimkiler bunların hepsi oğlumun yanında birde kızım tabiki...örgü...dekorasyon çok ama çok seviyorum...

ılgı alanlarınız neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alan

Alan

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.
  2. ılgın

ılgın

Ilgın ağacı yağmura, güçlü ama ince yaratılışlı, duygulu insana delalet eder
  3. Ilgın kaplıcaları

Ilgın kaplıcaları

ılgın kaplıcaları Ilgın kaplıcaları ve kaplıca özelliklerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : konya Su sıcaklığı :42°C Ilgın ilçesine 2 km. uzaklıktadır. Konya-Akşehir yolu üzerindedir. Ilgın kaplıcalarının tarihi çok eski yıllara uzanır. Romalılar döneminde işletilen kaplıcalar, Bizanslılar döneminde de varlığını sürdürmüş, Selçuklular döneminde başkent Konya’nın değerli bir su...
  4. Manyetik alan nedir?

Manyetik alan nedir?

manyetik alan nelere bağlıdır manyetik alan nedir nerelerde kullanılır çizgileri nedir kuvvet nelere bağlıdır manyetik alan nedir, nelere bağlıdır, nerelerde kullanılır, neye denir, ne işe yarar, ne demek Evet Melek'ler, yukarıda saydığımız soru cümlelerini yani kısacası; manyetik alanın ne olduğunu merak edenler, buyrun mausenize yüklenin ve beni takip edin:D:D:D:D Mıknatıssal veya...
  5. Ülke Kodu Alan Adı Uzantıları Nelerdir?

Ülke Kodu Alan Adı Uzantıları Nelerdir?

ülke alan adı uzantıları, domain ülke uzantıları, domain uzantıları Sevgili melekler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren internette hergün pek çok adresi ziyaret ediyor, iş, eğitim ya da eğlence amacıyla surf yapıyoruz. Girdiğimiz ya da okuduğumuz bu adreslerde değişik ülke alan adı uzantılarına karşılaşıyoruz. .....tr olan Türkiye'nin alan adı uzantısından başka diğer...

Sayfayı Paylaş