gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ilginç‏ değilmi??

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: ilginç‏ değilmi??

emeğine sağlık cnm

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatımızın gerçeklerini birbir sıralamaışsın sağol canım

ilginç‏ değilmi?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ben İnsan Değilmiyim

Müslüm Gürses - Ben İnsan Değilmiyim

Ben insan değil miyim Ben kulun değil miyim Tanrım, dünyaya beni sen attın Cile cektirdin derman arattın Madem unutacaktın, beni neden yarattın Bende mutlu olmak istemezmiydim Şu yalancı dünyada Yüce adalet böyle olurmu Tanrı kulunu hiç unutur mu Bende gülmek isterim Bende sevmek isterim Beni sen kullarına oyuncakmı yarattın __________________
  2. Geleceksin değilmi

Geleceksin değilmi

Kimsenin yoklugu bu kadar korkutmazdı beni..Kendimi zor günlerin kızı görürdüm ya,hiçbir güçlüğün beni,bırak yıkmayı,sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm.oysa şimdi yarımım ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacagımıda ßiliyorum."Tasalanma"Diyeceksin,tasalanmayayım ama kendime bakıyorumda birkaç umut Kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum.Nerede oldugunu bilmek...
  3. yalan dünya değilmisin ilahisi

yalan dünya değilmisin ilahisi

muhammedi benden alan yalan dünya değilmisin dünya yalan beni benden alan beni ilahisi Kim umar senden vefâyı Yalan dünyâ değil misin? Muhammed-ül-Mustafâyı Alan dünyâ değil misin? Yürü hey vefâsız yürü Sensin hod bir köhne karı Nice yüzbin erden geri Kalan dünyâ değil misin? Kimisini nâlân edip Kimisini giryân edip Âhir-i kâr üryân edip Soyan dünyâ değil misin? Kasdedip halkın özüne Toprak...
  4. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  5. Demek değilmi?

Demek değilmi?

Irem sahte cennet demek değilmi ?

Sayfayı Paylaş