gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

ilginç balonlar!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ilginç balonlar!

çok guzeller ya..emegıne saglık

ilginç balonlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balonlar

Balonlar

Adamın hastalığına çare bulamayan doktorlardan biri, kendisine Evliya denilen bir ihtiyarın adresini vermiş. Söylenenlere göre en ağır hastalar o zatın duasıyla iyileşebiliyormuş. İhtiyar adam verilen adresi çaresizlik içinde cebine atıp doktorun yanından ayrıldığında , sokağın köşesinde simit satan 6-7 yaşlarındaki bir çocuğa rastladı. Çocuk son derece masum gözlerle kendisine bakıyor ve onu...
  2. balonlar

balonlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Renkli balonlar...

Renkli balonlar...

renkli balon resimleri küçük balon resimleri reklibalon reklibalonlar Küçük bir zenci çocuk,şehrin lunaparkında dolaşırken bir satıcının elindeki balonları seyre dalmıştı.Her renkten herbiçimden balonlar ışıl ışıl parlıyordu.. Derken bir kırmızı balon kazara bağlandığı yerden kurtularak havada uçtu uçtu ve nihayet gözden kayboldu.Bu manzarayı izlemek için öyle insan kalabalığı...
  4. Sıradışı Balonlar!

Sıradışı Balonlar!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bebelere ve büyüklere ilginç balonlar

Bebelere ve büyüklere ilginç balonlar

Çocukluğumdan beri balaonlara bayılırım.Çocukken annem her pazara çıkmasında bana mutlaka bir tane balon alırdı.İlk okula giderkende okul kapısının önünde duran baloncu benim sayemde köşeyi dönmüştü.Her okul çıkında bir balon alıyordum.''Kızım sen bu balonları ne yapıyorsun.Yoksa koleksiyon mu?''diye sormuştu bir ara:zuha:Ben de cevap verdim''alıyorum oynarken patlıyor amca'':zuha: Orta okula...

Sayfayı Paylaş