gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

İlgİnÇ Bİlgİler(daha Önce DuymuŞ Olabİlİrsİnİz)

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

1. Insan kalbi, kani pompaladiginda yarattigi basinc ile kani 10 metre uzaga firlatabilir. (Tanrim!) 2. Bir domuzun orgazmi 30 dakika surer.(Bir dahaki yasaminda domuz olmak isteyen çok olabilir !!!!) 3. Basinizi surekli olarak bir duvara vurarak saatte 150 kalori harciyabilirsiniz. (Halen omuzun yaptigi ise inanamiyorum!!!)
    4. Bir karinca agirliginin 50 kati agirligi kaldirabilir, 30 kati agirligi cekebilir ve zehirlendiginde her zaman sag tarafina dogru duser. (nasil tespit etmisler inanin cok merak ediyorum)
    5. Bir hamambocegi 9 gun basi koparilmis olarak,acliktan olene kadar, yasayabilir (igrenc.)
    6. Bazi arslanlar gunde 50 defa ciftlesebilirler.(Domuzun durumu daha iyi sanki !!)
    7. Sicrayamayan (ziplayamayan) tek hayvan fildir.(Bu, iyi bir haber!)
    8. Devekusunun gozu beyninden daha buyuktur. (Boyle insanlar taniyorum!)
    9. Deniz yildizinin beyni yoktur. (Boyle olan insanlar DA taniyorum!)
    10. Kutup ayilari solaktir. (Kim bilebilirdi? Acaba nasil buldular, ellerine kalem MI verdiler?)
    11. Zevk icin sevisen yaratiklar sadece insanlar ve yunuslardir (E peki domuz,o NE oluyor?)

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İlgİnÇ Bİlgİler(daha Önce DuymuŞ Olabİlİrsİnİz)
    cok ilginc seni merakli tugce

emegine saglik

3. Rangiku

Rangiku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: İlgİnÇ Bİlgİler(daha Önce DuymuŞ Olabİlİrsİnİz)

Yorumların süper...
    teşekkürler...

4. SpeciaL16

SpeciaL16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    9. Deniz yildizinin beyni yoktur. (Boyle olan insanlar DA taniyorum!)

katılıyorum :)

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

8. Devekusunun gozu beyninden daha buyuktur. (Boyle insanlar taniyorum

alemsin=)

İlgİnÇ Bİlgİler(daha Önce DuymuŞ Olabİlİrsİnİz) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvanlar hakkında hiç duymadığınız ilginç bilgiler not:(duymuş olmanız muhtamel)

hayvanlar hakkında hiç duymadığınız ilginç bilgiler not:(duymuş olmanız muhtamel)

Köpeklerin tükürüğü insanlarınkinden temizdir. Koalalar dünyanın en tembel hayvanlarıdır. Neredeyse tüm yaşamlarını aynı ağacın üzerinde geçirirler. Yedikleri yapraklar bitse bile başka bir ağaca geçmek yerine, aynı ağaçtaki yaprakların yeniden büyümesini beklerler. Eski Mısır'da kediler kutsal sayılıyordu. Bir kedi öldüğü zaman insanlar saygılarını göstermek için kaşlarını kazıtırlardı....
  2. Göz Rengine Göre Karakter Analizi Daha Önce Duydunuz mu ?

Göz Rengine Göre Karakter Analizi Daha Önce Duydunuz mu ?

göz rengine göre karakter göz rendine göre karakter analizi Sevgili melekler, saç şekline göre karakter, saç tipine göre karakter konularını açmıştık da göz rengine göre karakter analizi konusunu açmamıştık. Bu da eksik olmasın diyoruz ve konumuzu açıyoruz. Lütfen okuduktan sonra size uyup uymadığını da yazın :tik: Göz ve saç rengine göre karakter tahlili yapan uzmanlar kara gözlülerin...
  3. Kinoa (Quinoa) Bitkisini Daha Önce Hiç Duydunuz mu ?

Kinoa (Quinoa) Bitkisini Daha Önce Hiç Duydunuz mu ?

kinoa bitkisi quinoa nedir Sevgili melekler, yeryüzünde milyarlarca çeşit bitki ve hayvan cinsi var olduğunu ve bizim bunların henüz bir kısmını keşfedebildiğimizi hepinizi biliyorsunuzdur. İşte bu ucu bucağı olmayan çeşitlilikte benim ilk kez duyduğum, Orta ve Güney Amerika'da tüketilen bir bitkiden bahsetmek istiyorum sizlere. Üstelik bu bitki ülkemizde bazı büyük marketlerde de satılan...
  4. Afrika Bamyasını Daha Önce Duymuş muydunuz ?

Afrika Bamyasını Daha Önce Duymuş muydunuz ?

afrika bamyası nedir afrika bamyası özellikleri Hepimizin bildiği bamya tamam, zeytinyağlı ya da etli bamya herkesçe bilinir, yemeği yapılır ama Afrika bamyası nedir daha önce hiç duymamıştım melekler :) Şekli de bizim bildiğimiz bamyayla uzaktan yakından ilgisi yok ama adı Afrika Bamyası :) İşte bu bitkinin özellikleri ve sağlığa faydaları :tik: Afrika Bamyası bitkisinin familyası...
  5. Nasıl daha başarılı olabiliriz ?

Nasıl daha başarılı olabiliriz ?

Biz insanların başarılarını arttırmanın bir yolu var mı ? Daha iyi ve daha başarılı nasıl olunur ? Hangi tekniklerden yararlanmak gerekiyor. Ben bunu okul için soruyorum. Okulda daha başarılı olmak istiyorum ama nasıl bir yol çizeceğimi izleyeceğimi bilmiyorum açıkçası. Nasıl daha fazla başarılı olabiliriz ? Tşk.

Sayfayı Paylaş