gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

İlginç Bir Mimari Örneği

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

ilginç tasarım mirari örneği modelleri hakkında merak edilen herşey burada. Mimar Jonathan Segal tarafından tasarlanmış ve daha önce terk edilmiş ve yaklaşık 20 yıl kadar boş olan bu ev yeni haliyle oldukça ilgi çekiyor. Farklı ve bir o kadar da modern dizayn edilen bu evin içini gezmek ister misiniz?
    İster güneşlenmek için ister spor için çok uygun ferah bir ortam hazırlanmış;
    Son derece huzurlu, loş bir ışıkla aydınlatılmış harika bir salon,
    Harika bir dinlenme ve kahve molası vermek için ideal bir köşe yaratılmış,
    Mutfağı arayan gözler seziyorum :D:D
    Birazda bu eve dışardan bakalım,
    Bu kapıyı çok beğendim :D:D
    Dış cephedeki bu işarette mimarımızın imzası olsa gerek...

İlginç Bir Mimari Örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anayasanın ilginç mimarları...

anayasanın ilginç mimarları...

Anayasa'nın ilginç mimarları 31 Ağustos 2007Bülent SARIOĞLU/ANKARA Hürriyet, bugüne kadar gizli tutulan, AKP’ye yeni Anayasa taslağı hazırlayan bilim kurulunun kimlerden oluştuğunu ortaya çıkardı. İşte o bilim kurulu: Prof. Dr. Ergun Özbudun, Prof. Dr. Levent Köker, Prof. Dr. Yavuz Atar, Prof. Dr. Fazıl Hüsnü Erdem, Doç. Dr. Serap Yazıcı ve Doç. Dr. Zühtü Arslan. AKP’YE yeni Anayasa taslağı...
  2. Mimar Sinan'ın İlginç  Mektubu...

Mimar Sinan'ın İlginç Mektubu...

mimar sinanın mektubu, neler yazmış, ne anlatıyor, ilginç olaylar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Aşağıda okuyacağınız yazı Mimar Sinan'ın yazdığı bir mektupla ilgili..Ve de müthiş bir ustanın nasıl bir eser yaptığının,maharetinin,mucizesinin ve büyüklüğünün bir göstergesi..Buyrun.. Bir Mimar Sinan eseri olan Şehzadebaşı Cami’nin 1990′lı yıllarda...
  3. İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç Tasarımlar Portatif sandalye Bu tasarımcılar o kadar değişik şeyler tasarlıyorlar ki ne olduğunu baştan anlamak çok güç. Bir bilmece bildirmecem var melekler. Acaba bu nedir nedir? Bilemediyseniz yardım edeyim. Mesela ortadan ikiye ayıralım Aslında 2 adet sandalyeymiş diyenler için yanlış cevap. Çünkü bu tasarım aslında 2 sandalye, 2 sehpa. Nasıl mı? İşte böyle;
  4. Değişik bir mimari ve dekorasyon örneği

Değişik bir mimari ve dekorasyon örneği

Ev dekorasyon örnekleri Modern ev dekorasyon örneği bu evi beğendim mi bilemiyorum. bir kere çok büyük. Yatak odası bile çok büyük. Yatakta tek kişik:) Bana biraz ürkünç geldi ev neden onuda bilemiyorum. Ama gördüğümde kanım kaynamadı işte. Siz bu modern ev dekorasyon örneğini beğendiniz mi meleklerim?
  5. İlginç bir sehpa örneği

İlginç bir sehpa örneği

Farklı sehpa tasaımları İlginç sehpa örnekleri eğer farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu bisiklet tekerlekli sehpa modeli ilginizi çekebilir meleklerim. Sanırım tasarımcısı tekerlekli sehpa fikrinden yola çıkmış. Tekerleği biraz büyüterek bu ilginç sehpayı tasarlamış:) Salon dekorasyonu için şık bir sehpa olacaktır.

Sayfayı Paylaş