gebe
  1. Esin Eser

Esin Eser Forum Okuru

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Esin Eser tarafından paylaşıldı.

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum
    otel gibi bir yerdeyim
    başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez
    benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım
    sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş
    ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer var yerler asfalt orta derece eğimli
    uzakta yokuşun üstünde karanlıkta 2 çocuk var oynuyorlar o ara yanımdan reno marka bi araba farlarını yakıyor ve yukarı yöneliyor
    öyle bakıyorum yol geniş diyorum çocuklara bağırmaya gerek yok yanlarından onlara dokunmadan araç gidebilir
    sonra yürüyorum yukarıya doğru direğin dibinden bir keltenkele çıkıyor
    arkasından yılana benzeyen bişey
    öyle geçiyorum tam direğin yanına geldiğimde
    yolun karşısından sarı engerek(zehirli bir tür yılan) geliyor
    bildiğim bir tür yan yan sürünen bi yılan
    tam yanıma geldiğinde zıplıyorum ve aşağıya doğru koşturuyorum
    bu arada yanımda uzun boylu biri var
    ama hem amcam sanıyorum hemde iş yerinden sevdiğim bir arkadaşım
    volkan diom sarı engerek gördüm
    küçüktü 20cm fln
    sonra yalan olmasın 15cm fln düz düşünürsen 20cm olur diye açıklama yapıyorum
    volkanda bi tahta parçasını gösteriyor bu kadar falan mı diyor
    sonra boyunu anlayayım diye yere çamura çiziyorum
    ardından otelin kapısına gidiyorum
    önümde amcamla biri daha var
    aaa eser geliyor gibisinden gülerek ve koşarak merdivenlere koşuyor ama sağ elinde baston var
    hafif sekiyor
    bende gülerek kovalıyorum
    otelin girişi aynı eski evimizin apartman girişi
    amcamın koluna giriyorum yukarıya doğru çıkıyoruz
    sonra şaka niyetine merdivenlerden aşağıya çekiyorum birlikte geri geri
    merdivenin başına kadar geliyoruz ama hala gülüşüyoruz. Dengemiz bozulacak oluyor düşecek gibi oluyoruz birileri bizi tutuyor birden çok kalabalık oluyor ama herkes mutlu gülüyor ama bizim mutluluğumuz onları mutlu etmiş bunu görüyorum
    yukarılardan kapılardan üst merdivenden herkes bize bakıyor gülümsüyor
    birsürü kişi el atıyor sonra bize
    merdivenlerden çıkartıyorlar
    ben eziş büzüş sağ altta kalıyorum. Yukarıya doğru çıkıyoruz. O arada amcam gıdıklamaya başlıyor beni.

kendi kıkırdamama uyandım.

Bu rüya hakkında fikri olan varsa lütfen benimle paylaşsın. teşekkürler

2. the secret

the secret Forum Okuru

Esin selamlar ,öncelikle rüyan hayra karşı ,gündüz niyetine olsun.Rüyayı kim gördüyse ilk kalktığın da nasıl hissederse hayrı yada şeri ona göre alırmış bunu belirtmek isterim. Klasik rüya anlamlarını az çok bilirim, sarı renk hastalığa işarettir. Yılan kimine göre düşman kimine göre ise paradır. Amcanızda ki asa , güç simgesi , merdiven ise başarının iniş yada çıkış belirtisi, başbakan gibi özel biri bekleniyor oda para , kuvvet ve yine destek diye yorumlanabilir.Genel olarak rüyaya bakıldığın da , bir güç gelecek onu bekleyeceksiniz, amcanıza bağlı yalnız siz amcanızı aşağıya doğru çekmeye çalışıyorsunuz, eğer amcanızla alakalı bir konu varsa mümkün olduğu kdr sizin ailenizden birileri karışmasın ona bırakın, yapacağı bir hamle ile hepinizi kuvvetlendirebilir, buda paraya tekabul eder. Zaten yılan da düşman ve para anlamındaydı demek ki , bir para işiniz olacak miras vs. para olan yerde düşman da olur. Sonuç itibariyle dengeniz bozulup sendeleseniz dee, kazançlı çıkacak olan sizsiniz. Dilekleriniz gerçek olsun..

MaWiM bunu beğendi.
ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lütfen yorumlayın :(

lütfen yorumlayın :(

büyük bi kalabalık vardı rüyamda sevgilim ve ailesi ve benim ailem vardı bide beni seven aşık olan bi çocuk var onnu gördüm kalabalığın ortasında bi demir kafes var onun içinde duruyor sadece yemek yemek için çıkartıyolar benle görüşmemesi için oraya konulmuş bana sadece mektup yazabildi bunu gördüler bende bi nehir kenarına gidiyorum bi taşa baıyorum ve taş çok büyük yerinden oynuyo düşmekten...
  2. ***** yorumlayın lütfen!!!

***** yorumlayın lütfen!!!

SLM ARKADASLAR... BEN COK ILGINC BIR RÜYA GÖRDÜM...KENDIM BILE BIR ANLAM VEREMEDIM...RÜYAMDA OTURMA ODASINDA BIR KAPI KAPI DAHA ACILMIS DUVARDA ...VE KAPIDAN CIKINCA BIR CIFT TERLIK VAR ...bana bunu yorumlarsaniz cok sevinecem...SIMDIDEN TSK EDERIIIM
  3. Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen  rüyamı

Rüya yorumuna güvenen melekler;yorumlayın lütfen rüyamı

merhaba melekler..ben bu gece çok kötü bir rüya gördüm sayıklayarak uyandım zaten,yorumlayabilecek birisi lütfen baksın.rüyamda ben biriyle birlikte kardeşimdi sanırım emin değilim bilgisayarın başında oturuyoruz ama açık değil.bilgisayarın arkasındada bizim evmizin giriş kapısı çok yakın(gerçek evimizdi rüyamdaki),kapının önünde tabut var içeride ve ölen sağ olan annemdi.başında annesi ve...
  4. merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

merhaba arkadaşlar rüyamı lütfen yorumlayın :((

ben daha yeni üye oldum tam işlerin nasıl ilerlediğini bilmiyorum yardıma ihtiyacım var bundan 1 ay önce sevgilim beni terk etti ve ben çok acı çekiyorum sürekli rüyamda onunla ilgili bir şeyler görüyorum yaşadıgım olayları önemli yerlerini anlatıcam ..sevdigim çocuk amerikaya gitmisti ben onun daha tam ne zamn gelecegını bılmıyodum ve ruyamda onu gordum okuluma gelmıstı sıkı sıkı bırbirımıze...
  5. Lütfen yorumlayın

Lütfen yorumlayın

Dün gece rüyamda babamın öldüğünü gördüm. Daha doğrusu haberini aldım. Bu rüya ne anlama gelir yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş