gebe
  1. sivridillikiz

sivridillikiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

İlginç bir rüya

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında sivridillikiz tarafından paylaşıldı.

Rüyamda daha önce hiç görmediğim ancak bana anlayamadığım bir nedenden ötürü çok tanıdık gelen eski bir kasabadayım. Olsa olsa, bugüne kadar gördüğüm tarihi binaların tuhaf bir karışımı olan bu terk edilmiş kasabada bir insan bulabilmek için evlerden eve girip çıkıyorum. Çoğu evde masada bırakılmış bir tabak yemek, yerlere atılmış kıyafetler ve yanan sobalar görüyorum ancak penceresi ve kapısı olmayan bu binalarda beyaz perdeleri havalandıran rüzgardan başka duyulan bir ses yok. Kimseyi bulamayacağımı anlayınca sokaklarda yürüyorum ve bir çıkış bulmaya çalışıyorum ancak aynı yerlerden geçmeye devam ediyorum. Bu rüyanın anlamı ne olabilir?

İlginç bir rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Rüya

Bir Rüya

Bir Rüya Gönderilen peygamberlerden biri bir rüya görür; rüyasında kendisine şöyle denir: -"Sabah olunca , karşına ilk çıkanı ye. İkinci çıkanı sakla Üçüncü çıkanın dileğini kabul et dördüncü geleni üzme. Beşinciden de kaç." Sabah oldu; dışarı çıktı. Yola koyulup gitti. Karşısına bir dağ çıktı. Bu koca dağı görünce şaşırdı. Kendi kendine şöyle dedi: -Rabbim bana bunu yememi...
  2. Rüyalar Hakkında 13 İlginç Gerçek

Rüyalar Hakkında 13 İlginç Gerçek

gercek melekler Kızlar rüyalar ile ilgili çoğumuzun ilk kez duyacağı 13 ilginç gerçek... Rüya görmek hayattaki en gizemli tecrübelerden biridir. Roma Dönemi’nde bazı rüyalar Roma Senatosu tarafından analiz edilmiş ve yorumlanmıştır. Rüyaların tanrılardan gelen mesajlar olduğuna inanılmıştır. Rüya yorumcuları askeri liderler ile savaşa bile gitmişlerdir. Ayrıca çoğu sanatçının yaratıcı...
  3. İlginç Bir Mimari Örneği

İlginç Bir Mimari Örneği

ilginç tasarım mirari örneği modelleri hakkında merak edilen herşey burada. Mimar Jonathan Segal tarafından tasarlanmış ve daha önce terk edilmiş ve yaklaşık 20 yıl kadar boş olan bu ev yeni haliyle oldukça ilgi çekiyor. Farklı ve bir o kadar da modern dizayn edilen bu evin içini gezmek ister misiniz? İster güneşlenmek için ister spor için çok uygun ferah bir ortam hazırlanmış; Son derece...
  4. kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

kızlar çok ilginç bir rüya fikriniz varmı?

benim dedem felçli ve yatalak durumda şuanda.bundan birkaç sene önce vefat eden dayımı rüyasında görmüş.dedeme ısrarla yıkanmasını söylüyomuş dedem temizim diyomuş aynaya balıyomuş yıkandım pis değilim diyomuş ama dayım ısrarla yıkanmasını istiyomuş.kızlar sizce bunun anlamı ne olabilir?
  5. ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

ilginç Bir Rüya Lütfen Yorumlayınız

Merhabalar melekler ilginç bir rüya gördüm yorumu için yardımlarınızı bekliyorum otel gibi bir yerdeyim başbakan gibi bir misafir gelecek onu bekliyor her kez benim alakam yok ama öylesine dolanıyorum herkes çok gergin ama ben çok rahatım sonra kapıya çıkıyorum her kez tek sıra olmuş karşıda bir hummer araba anlıyorum ki misafir gelmiş ben sallamıyorum geçiyorum karşıya otopark gibi bir yer...

Sayfayı Paylaş