gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İlginç bir sehpa örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Farklı sehpa tasaımları İlginç sehpa örnekleri
    eğer farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız bu bisiklet tekerlekli sehpa modeli ilginizi çekebilir meleklerim. Sanırım tasarımcısı tekerlekli sehpa fikrinden yola çıkmış. Tekerleği biraz büyüterek bu ilginç sehpayı tasarlamış:) Salon dekorasyonu için şık bir sehpa olacaktır.

İlginç bir sehpa örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç bir yardım talebi (örnek almamız gereken bir olay)

ilginç bir yardım talebi (örnek almamız gereken bir olay)

meleklerden yardım almak meleklerden yardim almak yardım örnekleri Gunun son dersinin sonuna gelinmisti. Ogrenciler cikmak icin sabirsizlaniyordu. Defter ve kitaplarini cantalarina koydular. Zil calar calmaz, disari cikmak icin hazirdilar. Yalniz, Ali hazirlanmamisti.Gecikmek icin de elinden geleni yapiyordu.Nihayet zil caldi. Ogrenciler bir anda kapiya yoneldi. Ali, yerinden kalkmadi. Agir...
  2. İlginç Bir Mimari Örneği

İlginç Bir Mimari Örneği

ilginç tasarım mirari örneği modelleri hakkında merak edilen herşey burada. Mimar Jonathan Segal tarafından tasarlanmış ve daha önce terk edilmiş ve yaklaşık 20 yıl kadar boş olan bu ev yeni haliyle oldukça ilgi çekiyor. Farklı ve bir o kadar da modern dizayn edilen bu evin içini gezmek ister misiniz? İster güneşlenmek için ister spor için çok uygun ferah bir ortam hazırlanmış; Son derece...
  3. İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç bir tasarım örneği daha

İlginç Tasarımlar Portatif sandalye Bu tasarımcılar o kadar değişik şeyler tasarlıyorlar ki ne olduğunu baştan anlamak çok güç. Bir bilmece bildirmecem var melekler. Acaba bu nedir nedir? Bilemediyseniz yardım edeyim. Mesela ortadan ikiye ayıralım Aslında 2 adet sandalyeymiş diyenler için yanlış cevap. Çünkü bu tasarım aslında 2 sandalye, 2 sehpa. Nasıl mı? İşte böyle;
  4. Turuncu gri kombinasyonlu ilginç bir salon örneği

Turuncu gri kombinasyonlu ilginç bir salon örneği

Turuncu gri salon dekorasyonu Puzzle duvar dekorasyonu turuncu rengi ve gri rengi ayrı ayrı sevsemde bu turuncu gri kombinasyonlu salonu çok beğenmedim. Ama puzzle duvarlar gerçekten çok ilginç ve hoş duruyor. Bu duvarlara puzzle koltuk takımı çok uyar:)
  5. İlginç Sehpa Modelleri

İlginç Sehpa Modelleri

İlginç Sehpa Modelleri Değişik Sehpa Modelleri Yeni Sezon Sehpa Modelleri Evlerinize yepyeni değişimler yaratmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise sizler için önereceğim ilginç sehpa modellerinden yararlanmaya ne dersiniz? Birbirinden modern görünümlü ilginç sehpalar arasından seçimde bulunarak harika bir oda dekorasyonu yaratabilir ve ev dekorasyonunuzda 2014 yılı içinde farklılık...

Sayfayı Paylaş