gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

İlginç Bir Sokak Sarıya Boyamışlar

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: İlginç Bir Sokak Sarıya Boyamışlar
    bide mavi vardi demi canimm,bnce mavi olan daha iyidi,deniz gibi

emegine saglik canimm,sevgilerimle

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

evet bende mavi bulmuştum konu olarak açmıştım yav bu milletin işi gücümü yok sokakları boyuyolar sarıda çok göz alıcı olmuş mavi evet deniz nehir gibiydi bakalım başka ne renge boyayacaklar :D ellerine sağlık ms

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ilgıncler**** gerceketen neden boyama geregı duymuslar??

İlginç Bir Sokak Sarıya Boyamışlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. birbirinden ilginç sokak lambaları!

birbirinden ilginç sokak lambaları!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ferdi Tayfur -  bir sokak çeşmesi

Ferdi Tayfur - bir sokak çeşmesi

bir sokak çeşmesi oldu gençliğim ferdi tayfur sokak kadını bir çeşmesi nota notası Bir sokak çeşmesi oldu gençliğim Uzanan her tasa doldu gençliğim Çerçevesiz kalmış bir resim gibi x2 Eğrildi kırıldı soldu gençliğim On sekiz yaş ile otuz arası Dile destan oldu her macerası Aynaya bakınca yıllar sonrası x2 Ağaran saçımı yoldu gençliğim Yaş kırkta testimiz doldu dolacak Arzular hayaller...
  3. Bir Çıkmaz Sokaktayım

Bir Çıkmaz Sokaktayım

çıkmaz sokaktayım . Ben girdiğimde güneşli bir bahar sabahıydı burada, cam önlerinde saksılarda sardunyalar vardı hatta, bahçedeki kamelyadan hanımelinin kokusu geliyordu, böyle güzel bir sokağın sonu mutlaka güzel bir yer olmalıydı... Kendimi kaybettim sayende, Kendim kendimi tanıyamaz oldum. Artık nerdeyim, hangi noktadayım, Başındamıyım yolun, yoksa çoktan sonuna mı geldim......
  4. Hande'den ilginç bir iddia

Hande'den ilginç bir iddia

sivri dilli olan Hande Yener şimdide gay lar ile ilgili konuştu..... GAYLERİN BANA ÖZEL İLGİSİ VAR ŞARKICI HANDE YENER, GAYLERİN KENDİSİNİN MÜZİĞİNE İLGİ GÖSTERDİKLERİNİ SÖYLEDİ. CNNTÜRK'te ekrana gelen Kürşat Başar'la programına konuk olan Hande Yener, çok geniş bir kitlenin kendisini takip ettiğini belirtti. Kraliçe Fabrikada isimli bir festival filminde rol alan Hande Yener, bir gay...
  5. İlginç Bir Cadde

İlginç Bir Cadde

İlginç Bir Cadde SanFrancisco, Lombard Caddesi

Sayfayı Paylaş