gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İlginç bir tasarım örneği daha

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

İlginç Tasarımlar Portatif sandalye

Bu tasarımcılar o kadar değişik şeyler tasarlıyorlar ki ne olduğunu baştan anlamak çok güç. Bir bilmece bildirmecem var melekler. Acaba bu nedir nedir?

Bilemediyseniz yardım edeyim. Mesela ortadan ikiye ayıralım

Aslında 2 adet sandalyeymiş diyenler için yanlış cevap. Çünkü bu tasarım aslında 2 sandalye, 2 sehpa. Nasıl mı? İşte böyle;

İlginç bir tasarım örneği daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlginç bir saat tasarımı

İlginç bir saat tasarımı

değişik saat tasarımları saat tasarımı değişik çalar saatler farklı tasarımları Çok değişik bir icatla karşı karşıyayız. Uyanamayan kişiler için yapılmış bir saat. Bu saat siz uyurken alarmı çalmaya başlıyor. Fakat değişiklik işte burada başlıyor. Biranda üzerindeki puzzle’lar fırlıyor ve o puzelları yerine yerleştirmezseniz saat çalmaya devam ediyor. İnsanoğlu resmen insanlara inat olarak bu...
  2. İlginç Bir Araba Tasarımı

İlginç Bir Araba Tasarımı

oyuncak araba tasarımı oyuncak tasarımları araba tasarımları ilginç basit
  3. 2 İlginç tasarım aydınlatma örneği

2 İlginç tasarım aydınlatma örneği

2012 Aydınlatma modelleri Aydınlatma tasarımları Tasarımcılar harıl harıl çalşıyor. Bende sizin için harıl harıl araştırıyorum. aydınlatma modellerine göz atarken gördüm bu modelleri. İlk gördüğümde gülümseme belirdi yüzümde. İlki tam ahşap evlere uygun. Gerçi ben ahşap bir kır evinde ateş böceği ile aydınlatma yolunu tercih ederim :) İkinci aydınlarma da mutfağa. Byrun meleklerim tasarım...
  4. İşte İlginç Bir Tasarım Daha Vücut Isısını Ölçen Tişört Üretildi...

İşte İlginç Bir Tasarım Daha Vücut Isısını Ölçen Tişört Üretildi...

Vücut Isısını Ölçen Tişört Vücut Isısını Ölçen Tişört Üretildi İşte bir harika tasarım daha vücut ısısını ölçen tişört üretildi....Hastalarda kolaylık sağlayacak olan bu tişörtler hastalar üzerinde kolayca ölçüm yapabilecek.... VÜCUT ISISINI ÖLÇEN TİŞÖRT ÜRETİLDİ Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde, vücut ısısındaki tehlikeli artışı üzerindeki renkli baskıyı...
  5. ilginç tasarım abajur örneği

ilginç tasarım abajur örneği

Abajur modelleri İlginç tasarım abajur örneği Tasarımcılar yine ilginç tasarım yeteneklerini konuşturmuş. Bu ayaklı abajur çok ilginç bir tasarım olmuş. Benim tarzım olmasada yinede değişik bir abajur modeli olduğundan dikkat çekiyor.

Sayfayı Paylaş