İlginç çocuk odası modelleri

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
İlginç çocuk odası modelleri
en değişik çocuk odaları,en yeni çocuk odası modelleri,en şık çocuk odası modelleri,en görülmemiş çocuk odası tasarımları

Hepimiz çocuk olduk ve itiraf etmeliyim, bu ilginç çocuk odası örneklerini görünce, neler kaçırmışım demekten kendimi alıkoyamadım. Elbette masal dünyasını andıran bir çocuk odası oluşturmak için geniş bir oda ve bir o kadar da geniş bütçe olması işleri kolaylaştırır fakat her şeyden çok, anne babanın hayal gücünün önemi gibi geliyor bana. Bazen çok basit bir fikir bile çocuklar için büyük bir mutluluk kaynağı olabilir.
Biz yetişkinler bile zaman zaman cibinlikli yataklara özeniyoruz, çocuklar nasıl sevmesin? Perdelerin arasından yatağa ulaşmak küçükler için ne kadar da özel bir durum kim bilir? Tıpkı masal kitaplarında gördükleri saraylardaki yataklara benzetirler herhalde.
Çocuklar ağaç evlere neden bu kadar meraklıdır? Çocuk aklına yetişmek mümkün değil ama odasında böyle bir yatağı ve kütüphanesi olan hiçbir çocuk odasından çıkmayı istemez gibi geliyor bana. Yoksa buna da hemen alışırlar mı dersiniz?
kiz-cocuk-odasi.jpg

oda-agac-ev.jpg

renkli-cocuk-odalari.jpg

renkli-cocuk-odasi-duvari.jpg

yatak-cibinlik.jpg

Geri