gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

İlginç Desenli Çoraplar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

ilk bakışta uçuk görünen bu çoraplar farklı giyinmeyi sevenlerin hoşuna gidecek. [​IMG]

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    bacaklarında karınca gezenle ,iskeletli olanı beğendim:D:D heyyy Allahım varmı acep bunları giyen:oppucuk:

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzeller bence... şortlarla harika olur :D

İlginç Desenli Çoraplar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Desenli çoraplar ve patikler

Desenli çoraplar ve patikler

desenli patikler This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 500x700 and weights 192KB. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 500x700 and weights 213KB.
  2. Dövme desenli ince çoraplar

Dövme desenli ince çoraplar

ince çoraplar Bu dövme desenli ince çoraplar bacağınızı daha güzel ve seksi bir görünüm kazandıracaktır. Eğer vücudunuzla barışık ve hoş bacaklara sahipseniz,bu tür çoraplar bacağınızı sütun gibi görünmesini sağlayacak.:)
  3. desenli tül çoraplar

desenli tül çoraplar

tül çorap ince tül çorap İster etek altından ister elbisenizin altından giyeceğiniz bu desenli tül çoraplar,sizin hem şık hem seksi görünmenizi sağlayacaktır.Aynı zamanda ten rengi olmasından dolayı giyildiğinde ayağınızda döğme gibi görünüyor:tik:
  4. Renkli desenli külotlu çoraplar

Renkli desenli külotlu çoraplar

desenli çoraplar çoraplar ablamın külotlu çorapları desenli külotlu çorap renkli Kışa ragmen elbise,etek ve kısacık şortlardan vazgeçemeyenler için bu kış yaz tadında geçecek.Yazlık elbiseler soguk kıs günlerdin rengarek,desen desen çoraplarla tamamlanacak...
  5. Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Desenli Çorap Modelleri istiyorum

Kızlar gece kıyafetlerine de uygun olan şık elbiselerin altına giyeceğim bir kaç Desenli Çorap Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum. :)İnce Desenli Çorap Modelleri istiyorum tabi ki:)

Sayfayı Paylaş