gebe
  1. BAŞAK_ASLI

BAŞAK_ASLI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İlgİnÇ DİyeceĞİnİz Şeyler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında BAŞAK_ASLI tarafından paylaşıldı.

Çakmağın kibritten önce buunduğunu Ördeğin vakvaklamasının yankı çıkarmadığını ve bunun nedenini kimsenin bilmediğini Dünyadaki insanların yüzde 50sinin hiç telofonla konuşmadığını
    Eğer çok şiddetli hapsırırsan kaburgalarının biri kırılacağını
    Kendi dirseğini yalamanınızın imkansız olduğunu
    Hapşırmayı engellersen damardaki ve beynindeki kemiklerin kıralacağını ve öleceğini
    Domuzların vücut yapılarından dolayı hiç bir zaman gökyzüne bakmadığını
    Parmak izleri gibi dil izlerininde benzersiz olduğunu
    Ünlü besteci Beethowenin son bestesini sağır olarak yaptığını
    Bir futbolcunun her topa vuruşunda beynindeki 1000 hücrenin öldüğünü
    Sadece dişi sivrisinekler ısırır
    Soğan doğrarken sakız çiğnemek göz yaşarmayı önler
    El tırnakları ayak tırnaklarından 4 kat daha fazla uzar
    Doğum gününüzü en az 9 milyon kişiyle paylaşıyorsunuz
    Bal bozulmayan tek gıdadır
    Otomobil sayısı insan sayısından 3 kat daha fazladır
    13.rakamını uğursuz olduğu nedeniyle Amerikada bir çok otelde 13.katta oda bulunmaz
    Bir kadının sahip olduğu çock sayısı en fazla 69
    Dünyada en tehlikeli hayvan sivrisinektir çünkü insanların ölümüne en çok neden olan şeydir
    Erkeklere yıldırım çarpma olasılığı kadınlarınkinden 6 kat fazladır
    Yılanlar duymaz
    Karıncalar uyuyamaz
    Kirpiler suda batmaz
    Sineklerin 5 tane gözü vardır
    Fil zıplamayan tek memelidir
    Karıncaların koku alma yeteneği köpekler kadar gelişmiştir

BİLİYOR MUYDUNUZ

İlgİnÇ DİyeceĞİnİz Şeyler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Daha...seni seviyorum diyeceğim

Daha...seni seviyorum diyeceğim

bekle ...... hemen gitme ne olur.. birazdaha kal yanımda... sözlerim , şiirlerim var sana daha.. hiç duymadığın.. yüreğimin kuytusundan gelen.. türküler söyleyeceğiz daha.. hüzün , hasret ve sevda üstüne... el ele yürüyeceğiz daha... yağmurlu bir günde ıslanarak.. arnavut kaldırımlarında.. yalvarırım gitme hemen.. bekle... daha aşk ı yaşayacağız seninle.. öpüşeceğiz... saçını...
  2. sana ''gitme'' diyecektim..

sana ''gitme'' diyecektim..

sana gitme diyecek kadar aşık Gözlerin kayıyor gözlerimden , sözlerin birer bIçak gibi ; karnIma saplanıyorlar teker teker. sen anlatmaya devam ederken , ben asLında seni dinlemiyorum. kokuların anlatıyor bana gidecegini , simdiden gitmeye başladıLar bile. ellerini bir yukarı, bir aşagı hareket ettirirken bile gözlerin yükselmiyor yerden.sürekli aynı kelimeleri seçiyorum cümlelerinden...
  3. Keşke Küçük Kalsaydı Diyeceksiniz...

Keşke Küçük Kalsaydı Diyeceksiniz...

küçük ibo küçük ibo ne yapıyor onur ne yapıyor onur sedat peker biyografi Onlarının daha okula başlamadan hayranları ve çok paraları oldu. Ama bir çocuğun kaldıramayacağı kadar ağır yükleri vardı. Bir çoğu bu yükün altında ezildi, gelecekleri pek parlak olmadı. Eski çocuk yıldızlardan Parla Şenol'un dediği gibi,yıllarca gözümüzde “çocuk” olarak kabul ettiğimiz yüzü, bir erkeğin ya da kadının...

Sayfayı Paylaş