gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

İlginç Düğün Davetiyeleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ilginç düğün önerileri ilginç düğün davetiyesi davetiyeleri alternatif davetiyeleri alternatif davetiye Malum yaz ayları ve düğünler daha da fazlalaştı. Evlenmeyi düşünüyorsunuz ama herkes gibi sıradan değil muzip şeyler yapmak ve akılda kalmak aynı zamanda ileride anı olması için birşeyler istiyorsunuz. Bu nuzipliği düğün davetiyelerinde yapabilirsiniz. Bence de çok hoş olur :D:D:D:D

2. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ay cok hoşlarrrrr

İlginç Düğün Davetiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DÜĞÜn Davetİyelerİ

DÜĞÜn Davetİyelerİ

Öncelikle davetli sayınızı tam olarak belirleyin ama davetiye sayısını, kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bir miktar daha fazla bastırın. *Davetiye üzerindeki kabartılı yazılar fiyatın artmasına sebep olabilir. * Matbaanıza, davetiye dışında başka bastıracağınız dökümanlar varsa hepsi için bir paket program yapmasını söyleyin. * Davetiye ( kağıt, karton...) malzemesinin hafif olmasını...
  2. Düğün davetiyeleri

Düğün davetiyeleri

düğün kartları dügün kartlari düğün davetiyesi izmir dugun kartlari davetiyeleri izmir Birbirinden güzel davetiyeler...buyrun birlikte bakalım...
  3. ilginç düğün davetiyeleri:)

ilginç düğün davetiyeleri:)

düğün kartları düğün davetiyeleri dügün davetiyeleri ilginç davetiyesi ilginç Evlenirken gelinle damatın özenle seçtiği bir unsurdur davetiye.Evlilenmelerin konu komşu akrabaya habercisidir ,ileride bakacakları bir hatıradır:) ama bunlardanda harika hatıra olur :haha: bak bu güzelmiş ben düğünümde yaptıtırım:hahaha:
  4. 2011 Düğün, Nişan  Davetiyeleri

2011 Düğün, Nişan Davetiyeleri

davetiye örnekleri düğün davetiyeleri ilginç davetiyeler nişan davetiyeleri davetiye 2011 Davetiyeleri.. Melekler Mekanında Sergiye Çıkıyor :) Evlenecek bayanlar bunları görmeden karar vermeyin biribirinden ilginç, farklı ve güzel modelleri sizler için topladım. Unutmayalım biz kadınlar herşeyin en güzelini hakediyoruz. :) :D bunu çok beğendim.. çok şık olmuş...

Sayfayı Paylaş