gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    193
    Ödül Puanları:
    63

İlginç Duvar Askıları İle Yaratıcı Ortamlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Alışılmışın dışında farklı bir oda dekorasyonu yapmak ister misiniz? Öğrenci evlerinde- üniversite öğrencisi ya da bekar öğrenci, evleri-, ya da genç kız ya da genç oğlunuzun odalarında yapacağınız dekor değişiminde ekonomik bir değişim gerçekleştirmek istiyorsanız sizler için aşağıya bir araya getirip eklediğim değişik duvar askı modelleri resim galerimi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bu askı modelleri özellikle küçük değişiklikleri seven oğlunuz/ kızınız için harika bir değişiklik olacaktır. Değişik ortamlarda olmaktan mutlu olan genç çocuğunuzun görsel bakımından zengin bir odaya sahip olmasına yardımcı olacak olan bu askı modelleri aynı zamanda şık oda dekorasyonları da yaratmanıza yardımcı olacaktır. Fonksiyonel askılarla eşyalarınıza, montunuza, çantanıza ekstra yer açmaya hazır mısınız? aski-21e.jpg at-figurlu-aski-dizayn.jpg Beyaz-adam-figürlü-askılık-modeli.jpg carpici-ilginc-duvar-askisi-fotosu.jpg dekoratif-askı-modelleri.jpg El-figürlü-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg harika-koctas-askilik-modelleri-ve-fiyatlari-dekorasyon-fikri.jpg ilginc-askilik8.jpg ilginc-aski-modeli.jpg kuş-şeklinde-dekoratif-askı-modelleri-.jpg Modern-welcome-yazılı-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg ozel-tasarim-askilik-modelleri-4.jpg siradisi-ilginc-duvar-askisi-modelleri.jpg Su-vanası-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg Turuncu-dekoratif-ilginç-duvar-askı-örnekleri.jpg

2. Özlem Kaya

Özlem Kaya Forum Okuru

Merhaba, sayfanızda paylaştığınız dekoratif duvar askılarından altın renkli yaprak motifli olanı çok beğendim nette birçok sitede gezdim ama bulamadım acaba nerede bulabilirim. Satışı yapılan siteyi paylaşırmısınız.

3. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    nerelerde bulabiliriz acaba ben gerçekten çok beğendim :cheer2:

İlginç Duvar Askıları İle Yaratıcı Ortamlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şıkıdım Duvar Askıları

Şıkıdım Duvar Askıları

duvar askıları Ay aklıma geldi şimdi oynama şıkıdım şıkıdım :):) Evet hanımlar bu askılar ne kadar hoş ve zarif değil mi ? Yeni sezonda dekorasyonlarına çeki düzen veren ev hanımları firmalarının üretmiş oldukları bu ilginç ve bir o kadar şık duvar askısı takımları ile evlerine renk katıyorlar.. Bu duvar askıları sayesinde eşyalarınız daima düzenli olacaklar..
  2. Modern Duvar Askı Modelleri

Modern Duvar Askı Modelleri

Yeni Sezon Duvar Askısı Modelleri Farklı Duvar Askı Modelleri En Yeni Duvar Askısı Modelleri Evlerinizde değişiklik arayışı içinde iseniz birbirinden farklı duvar askısı modelleri ile odalarınızda bambaşka atmosferler yakalayabilirsiniz. Birbirinden değişik duvar askısı modelleri ile anahtar, ceket, şapka gibi aksesuarlarınızı asabileceğiniz yerler oluşturmanın yanı sıra dekorasyonda...
  3. 2014 Yatak Odası Modern Duvar Kağıtları Modelleri İle Özel Ortamlar

2014 Yatak Odası Modern Duvar Kağıtları Modelleri İle Özel Ortamlar

Yeni Tasarım Duvar Kağıdı Modelleri Farklı Yatak Odası Duvar Kağıtları 3D Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri Tüm günün stresini atacağınız bir oda olan yatak odası dekorasyonları en çok dikkat edilen oda dekorasyonları arasında yer almaktadır. Yatak odası dekorasyonlarında yararlanabileceğiniz duvar kağıdı modellerinden oluşturduğum resim galerimi inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Yatak...
  4. Yeni Sezon KOÇTAŞ Duvar Kağıdı Modelleri İle Hoş Ortamlar

Yeni Sezon KOÇTAŞ Duvar Kağıdı Modelleri İle Hoş Ortamlar

Modern Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri En Yeni Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri 2014 Koçtaş Duvar Kağıdı Modelleri Siz de bu seneki dekorasyon değişiminizi duvar dekorasyon değişimi ile gerçekleştirmek istiyorsanız zaman kaybetmeden tercihinizi duvar boyası yerine duvar kağıdı modelleri arasından seçerek modern ve lüks görünüm için ev ortamlarınıza davetiye çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı...
  5. Marshall'dan Nil Kıyısı Duvar Rengi ile Dekoratif Ortamlar

Marshall'dan Nil Kıyısı Duvar Rengi ile Dekoratif Ortamlar

Duvar dekorasyonu denildiği zaman ilk aklınıza gelen duvar boyası oluyor değil mi? Benim de öyle oluyor. Birbirinden farklı renk kartelası ile Marshall boya her sene evinde duvar rengini değiştirmek isteyenlerin adeta imdadına koşmaktadır. Siz de birçok kişi gibi bu sene duvar dekorasyon renk değişimi gerçekleştirmek istiyor ve kendinizi en özel ortamlarda görmek istiyorsanız çeşitli renkleri...

Sayfayı Paylaş