gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

İlginç Duvar Saatleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ilginç duvar saatleri yansıtmalı duvar saati duvara yansıtmalı saat Saatler bir evin olmazsa olmazlarındadır...Her evde mümkünse her odada saat bulunur...Evinizin dekorasyonu farklı olsun hemde zamanı göstersin isterseniz size sunacağım birbirinden ilginç duvar saatlerine bayılacaksınız :tik:

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    tasarım harikası diyebilirim tek kelimeyle bayıldım hepsine çok farklılar tesekkürler

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Evet gerçekten tasarım harikası. Ben bu aşşağıdaki saatlere bayıldım zaten :D
    Benim oldu bunlar. Çok şekerler yaa kaçıyorlar güyaa :huhe:
    Paylaşım için teşekkürler canım.

İlginç Duvar Saatleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel ve ilginç duvar saatleri

güzel ve ilginç duvar saatleri

güzel duvar saatleri ilginç duvar saatleri en güzel taşlı taşlı modelleri ben şahsen duvar saati sevmiyenlerdenim:) ama siz duvar saati seviyor iseniz işte tam size göre saatler hem saat hemde evinizin dekoruna renk katacak saatler:)
  2. İlginç duvar saatleri

İlginç duvar saatleri

Sizlerle duvarlarda çok farklı bir görüntü yaratan ve zamanı oldukça ilginç dekoratif görüntüleriyle bizlere yansıtan duvar saati modellerini paylaşıyorum
  3. Duvar Saatleri

Duvar Saatleri

Her evde duvarları süsleyen, bize zamanı gösteren çeşit çeşit saatler var... İşte o saatlere birkaç örnek =)
  4. Rengarenk tiktak duvar saatleri

Rengarenk tiktak duvar saatleri

Tik tak duvar saatleri Renkli duvar saatleri Yine tam bahara uygun rengarenk duvar saatleri ile karşınızdayım sevgili melekler:) Kış gelene kadar rep rengarenk ürünlere yer vereceğim galiba, kışında siyah ve kahveye geri dönerim:=) Bu tik tak renkli duvar saatlerini çok beğendim. Özellikle de çocuk odalarına çok yakışırlar.

Sayfayı Paylaş