gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

İlginç fikirlerinizi bekliyorummm

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar 7 ocak nişanlımın doğum günü ve ben onun için özel birşeyler yapmak istiyorum.Daha önce kazak, tşört,parfüm,çakmak aldım atkı ördüm,hırka ördüm .Bu seferde farklı birşeyler yapmak istiyorum manevi değeri olacak birşeyler.Bize, ikimize ait birşeyler çünkü bu tür şeyler onun daha hoşuna gidiyor.O yüzden ne yapacağıma karar vermedim bu konuda bana ilginç fikirlernizle yardımcı olmanızı istiyorum... lütfeeennn :grev:

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ayyyy ben sana kıyamam meleğimmmmmmm :hıms: saat alsan nasıl olur yada ikinizin fotoğrafının olduğu bi duvar saaati yada mukavva kağıttan albüm yapsan üzerine de kinizin fotosu içine fotolarınızı koyarsınızz meleğimm benim aklıma başka bişey gelmedi :uhu:

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    birisi böyle bişey yapmışş hani bende bu tarzda bişeyler yapim diyorum ama daha farklı ya nolur yardım edin çok az bir zamanım kaldı zaten :uhu:6 sendir almadığım kalmadı :Dbu seferde manevi değeri olsun istedim:D

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    kelebemmm belki çok klasik olabilir ama ikinizin fotoğrafı olan bişeler yaptırabilirsin.Benim kocişime ilk hediyem ikimizin fotosuna ait bi kupa bardaktı ve eşim şuan ona dokunamıyor bile aman bişe olur diye.Ne bilim sende bi kupa,saat yastık vb.şeyler yaptırablirsin şekercimm.Aklıma ilk gelen bu oldu.Bize gelen giden herkesin hoşuna gidiyo.Beraber geçireceğiniz nicve mutlu yıllara kujumm

5. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    mukavvadan albüm nasıl olacak biraz daha anlat meleğim :)

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    kelebeğimmmmmmm yapabilecekmisin bundan iki gün var ama :uhu:

7. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    kupa benimde aklıma geldi ama başka başka başka bişey istiyorum:D güzel dileklerin içinde çok teşekkür ederim şekeriim:kiss:allahım bir ömür boyu mutlu etsin sizide canım benim:)

8. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    meleğimmm nasıl anlatım kii :S

9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Aaaa hayatım aklıma bişey geldi bende yaptırmıştım ikinizin resmiyle saat yaptır babam annemin d.gününde yaptırmıştı saatin ortasında ikinizin resmi olcak çok hoş bişey :D

10. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ya o şuan adanada değil sivasta kendisi ayın 8i gibi gelecek yani 3 günüm var ama bilmiyorum ya yapsammı ki bundan:uhu:daha güzel bi fikir gelmezse eğer yaparım bunu meleğim :)

11. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bak kupayıda dicektim yazılmış ondanda var bende siyah bi kupa içine sıcak su koyunca bembeyaz oluyo ve ikinizin resmi çıkıyo çok hoş bişey

12. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben nişanlımın doğum gününde ona küçük ama manavi değiri bizim için büyük olan bi süpriz yapmıştım.

doğum gününde beni eve almaya gelmişti hazırlıksızdım tabi susadığımı söyleyerek markete girdim ona dışarda beklemesini rica ettim. çaktırmadan mum topkek falan aldım daha önceden de hediyemi almıştım. marketten çıktık sonra bir parka götürdüm yoruldum diyerek topkeki çıkardım üzerine mumları koydum ve doğum günün kutlu olsun aşkım diye sarıldım. okadar şaşırdıki ne yapacağını bilemedi gözleri doldu sarıldı hayatımda yaşadığım en güzel doğum günü bunu hiç bir zaman unutmayacağım dedi. belki doğum günü partisi yapmış olsan bu kadar sevinmezz mutlu olmazdım ama bu başka dedi çok mutlu oldu sana bir fikir olurmu bilmem. topkek le falan değil ama ona güzel bir süpriz yapabilrisn :D

13. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    :hıms::hıms:olabilir aslında bizim evdede böyle bir saat var içinde aile resmimizin olduğu ama onu kullanmaz o bişey olur diye sende dursun evlenince evimize asarız der biliyom ben:D

14. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bak canım dediğim bardak bu

15. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]Saatte böyle şekli flan sen seçiyosun kafana göre

İlginç fikirlerinizi bekliyorummm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fikir

Fikir

Fikir Herhangi bi konu hakkında ortaya atılan kapsamlı yorumlar topluluğu..
  2. İlginç ...

İlginç ...

Enteresan bilgiler 1. Suudi Arabistan'da bir kadın kocasına kahve yapmazsa bu boşanma nedenidir. 2. Bir köpekbalığı 100 milyon damla deniz suyu içindeki bir damla kanı hissedebilir. 3. Bır fare bir deveye oranla daha uzun süre susuzluğa dayanabilir. 4. insan midesi 2 haftada bir iç zarını yenilemek zorundadır aksi halde kendi kendini sindirir. 5. i harfinin üzerindeki noktaya ingilizler...
  3. evde kendiniz yapabileceğiniz şık ilginç abajur fikirleri

evde kendiniz yapabileceğiniz şık ilginç abajur fikirleri

yapabileceğimiz icatlar abajur nasıl yapılır abajur yapma evde yapabileceğimiz icatlar evde nasıl yapılır Sevgili Meleklerim bilmem sizde benim gibi şık ve değişik bir ev dekoru ve daha doğrusu evinizin dekorunun yaratıcısının kendiniz olmasını istiyorsanız buyrun size bir kaç fikir :D:D evde kendi çabalarınız ve evde bulabileceğiniz malzemelerden yapabileceğiniz şık ve hayranlık uyandıracak...
  4. çok hoş karikatürler :) yorum bekliyorummm

çok hoş karikatürler :) yorum bekliyorummm

karikatürler hoş karikatürler en hoş
  5. meleklerrrrr yorumlarınızı bekliyorumm açıklamasıyla birlikteeee :D

meleklerrrrr yorumlarınızı bekliyorumm açıklamasıyla birlikteeee :D

Bir bardak tamamiyle suyla dolu, suyun üstünde de bir buz kübü yüzüyor. Buz eridiğinde bardaktaki su taşar mı taşmaz mı? eylülada

Sayfayı Paylaş