gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ilginç & Hoş Tasarımlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Gerçekten çok hoşLar...

2. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok hoşmuş bu canım:)

paylaşım için teşekkürler

Ilginç & Hoş Tasarımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilginç tasarımlar

Ilginç tasarımlar

ilginç tasarımlar
  2. Değişik ama hoş tasarımlar...

Değişik ama hoş tasarımlar...

1985 Doğumlu Nur Teker 1 yıldır Milkhead Design Studio adı altında bu eğlenceli, sevimli tasarımları yapıyor Meleklerim. Ürünlere şöyle bir baktığınızda genellikle bayanlara has gibi gözüksede, erkeklerinde kullanabilceği ürünler var :):) Her malzemeye tekniğini uygulayabildiğini söyleyen Nur Teker kişiye has ürünlerde yapıyor. buyrun bence aralarinda gercekten cok hos olanlari var...
  3. Ilginç sandalye tasarımları

Ilginç sandalye tasarımları

ilginç sandalyeler ilginç sandalye tasarımları sandalye tasarımları italyan modelleri Meleklerim size birbirinden enteresan sandalya modelleri getirdim... Bazılarının modelleri gerçekten çok enterasan çay fincanından market arabasına kadar herşeyi sandalye tasarımı olarak kullanmışlar... Evet şimdi birbirinden ilginç sandalye tasarımlarını beğeninize sunuyorum :tik: Bu kuzucuklara kış...
  4. Çok hoş tasarımlar

Çok hoş tasarımlar

Tasarımcının doğadan ve hayvanlardan esinerek yaptığı bu elbise ve tişörtler sizce de çok orjinal ve hoş olmamış mı?? Benim favorim at figürlü mini elbise ve kelebekli tişört.. Baharın geldiği şu günlerde bunları giyip efil efil gezmek ne güzel olurdu:)

Sayfayı Paylaş