gebe
  1. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ilğinç itiraflar.... GÜLMEKTEN KARNIMA AĞRILAR GİRDİ..

Konu, 'Çöplük' kısmında Onun_Ülkesi tarafından paylaşıldı.

Çaylar demli olsun
    Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.' Hala gülmekteyim. Erkek , 24 , Ankara
    :piha:

Ülkemizde kişi başı milli gelir 10.000$'a yaklaşmış. Benim cebimde 10 YTL var. Kim hakkımı yiyorsa haram olsun! Kadın, 34, İstanbul
    Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize girmesine kocamın yorumu: "Bak bir aydır alışveriş yapmıyorsun, tekstil krize girmiş!" Kadın, 34, İstanbul

Bir alkış da sınava giderken, 1 GB'lık flash disc'e Kur-an'ı Kerim ve dualar atan, sonra da boynuna asan ve cevşen niyetine kullanan kardeşime gelsin. Kadın, 31, İstanbul

Maalesef kaybettik
    Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun 'maalesef annenizi kaybettik' demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine 'ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!' deyip doktoru bir güzel döven komşularım var duyurulur... Kadın , 36 , İstanbul

DANIŞMAN: makinenizde casuz yazılım var.sorunu yaratanda bu..
    MÜŞTERi: casuz yazılım mı? beni soyunurken monitörden görüyorlar mı?
    MÜŞTERİ: internete giremiyorum ?
    DANIŞMAN: NE tip modem kullanıyorsunuz? bağlantınız kurulu değilmi?
    MÜŞTERİ: HAYIR MODEMLE BİLGİSAYARI DAHA KUTUDAN ÇIKARMADIM...
    Anneler kutsaldır
    Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin, o. çocukları!!' diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen. Erkek , 29 , İstanbul
    Öncelik
    Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ''benden önce biriyle oldun mu?'' sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?'' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek kaldı mı? Erkek , 31 , Kırklareli

Ilğinç itiraflar.... GÜLMEKTEN KARNIMA AĞRILAR GİRDİ.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmekten karnınız ağrıyacak %1000

gülmekten karnınız ağrıyacak %1000

Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan’ın alnı sonunda ensesine ulaştı. Bak Barbie’ciğim,sen daha TOY sun. Türkiye’de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve suyunu......
  2. biraz + 18 lik ama gülmekten karın ağrıtır

biraz + 18 lik ama gülmekten karın ağrıtır

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gülmek İstiyorsan Bekleme Gir İçeri

Gülmek İstiyorsan Bekleme Gir İçeri

Gülmek mi istiyorsun hüzünlümüsün ozaman bak bu resimlere gel kendineeee
  4. Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 1

Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 1

Bu konu; en komik karikatürler konusunda bilgiler vermektedir. Melekler, şimdi sizlerle paylaşacağım karikatürler biraz sokak ağzı olacak ama kopma garantili :D:D Hani bunları görüp te gülmeyecek birini düşünemiyorum. Umarım beğenirsiniz. Ben bu tarz karikatürlere bayılıyorum hahahahahahahahaha Bunlar beni kesmedi diyorsanız tıklayın
  5. Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 2

Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 2

Bu konu; en komik karikatürler hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler serimize ikinci bölümle devam ediyoruz. Eğer beğenirseniz devamı geleck, sizler için araştıracağım. İlk bölümden sonra şimdi geçelim 2. bölümümüze hahahahahaha

Sayfayı Paylaş