gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ilginç kravat sevenlere!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ilginç kravat sevenlere!!!

İlki çok komik ya... Ellerine sağlık canım.

ilginç kravat sevenlere!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyunbağı (kravat)

Boyunbağı (kravat)

Kıravat ve her çeşit boyunbağı kişinin üzerinde biriken borç ve görevlere delalet eder.Rüyada boynunuza çok güzel bir kravat taktiginizi görmek, gelecekte büyük ve itibarli bir kimse olacaginiza ve memleket içinde isim yapacaginiza isarettir. Kirmizi boyunbagi takmak, uzun ve heyecanli gönül maceralari geçireceginize; yesil boyunbagi takmak, bütün arzu ve isteklerinizin çok kisa bir zamanda...
  2. Kravat

Kravat

Kravat .İyi bir iş veya evlilik kısmetidir.Rüyada boynunuza çok güzel bir kravat taktiginizi görmek, gelecekte büyük ve itibarli bir kimse olacaginiza ve memleket içinde isim yapacaginiza isarettir. Kirmizi boyunbagi takmak, uzun ve heyecanli gönül maceralari geçireceginize; yesil boyunbagi takmak, bütün arzu ve isteklerinizin çok kisa bir zamanda yerine gelecegine; beyaz boyunbagi tak-mak,...
  3. İlginç olmayı sevenlere

İlginç olmayı sevenlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. sıradışı olmayı sevenlere değişik ilginç düşündüren kapak nickler burada!!!

sıradışı olmayı sevenlere değişik ilginç düşündüren kapak nickler burada!!!

düşündüren msn nickleri değişik kapak nickler sıradışı msn nickleri sıradışı nickler ilginç kapak Hayatı Komedi Sananlar "SON" Espriyi İyi Düşünsün! Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak! -Ne beni unut ne bana bulaş aşkı AŞ ihaneti AŞ ölümüne bulaş ölümle dalaş ama yavaş yavaş seviyorsaN...
  5. Kocişine kravatlar

Kocişine kravatlar

Kızlarrrrr :) hanımlar kocişlerinizie birbirinden şık kravatlar bakın :) Hep biz hep biz olmaz azcıkta abilerimizi, babalarımızı, kocişlerinizi düşünelim demi..

Sayfayı Paylaş